Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Haliç Tramvay Projesi: T5 Alibeyköy-Eminönü tramvay hattı
« önceki   123 ... 262728 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
samet_aslan

6 ay önce - Prş 22 Arl 2016, 11:22

Yaz aylarında çoluk çocuk pikniğe iner bütün halk oraya anlaşılan haliç sahile veda ediyoruz keşke yer altından yapılsaydı..

Misafir dbc

6 ay önce - Prş 22 Arl 2016, 12:08

Engin bey doğru demiş yeşil alanların hepsi gidecek

Übermut

6 ay önce - Prş 22 Arl 2016, 12:20

Bugün olmasa yarın o sahil şeridi gidecekti. Çift şeritli yol yaklaşık 10 metre genişlikteyse sahil şeridi 30 metre genişliğinde.Yol trafikten ilerlemiyor yan tarafa bakıyorum koskoca geniş bir alan.Her geçtiğimde düşünürdüm bu sahil kısmını yola ne zaman katacaklar diye tramvay yapmaları daha güzel bir fikir.

samet_aslan

5 ay önce - Cmt 31 Arl 2016, 10:45

tramvay çalışmaları içinmi bilmiyorum ama sahili kapatmaya başlamışlar

mustafa665
5 ay önce - Cmt 31 Arl 2016, 12:16

Sahili kapatmaya başlanmış diyorsan bunu ispatlamaya davet ediyorum seni çek bi foto

samet_aslan

5 ay önce - Cum 06 Oca 2017, 11:14

Alıntı:
Sahili kapatmaya başlanmış diyorsan bunu ispatlamaya davet ediyorum seni çek bi foto

kardeşimin yalancısıyım uzun zamandır sahile inmiyorum senin için tekrar sordum aynen şöyle yazmış

Balatya her yeri sokmusler abi
Buyuk sahayi da kaldiriyolar
Basaksehirin sahasını degil
Otobus duraginin arkasindaki buyuk sahayida kaldirmislar
Buyuk ihtimalle metroya basladilar

Misafir 9b2

5 ay önce - Sal 10 Oca 2017, 18:06

tantric isimli şahısa:
Birader profil resmi olarak benim fotomu koymuşsun.Resmi sil yoksa adli yola gideceğim.
Utanmıyormusun?

samet_aslan

5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 15:48

(+)

engin.
5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 19:01

Sahayı sökmelerinin tramvay hattıyla ilgili olduğunu sanmıyorum. Orayı sökseler ne olacak ilerideki Balat Hastanesinidemi sökecekler veya İBB tesislerini,Feshaneyi,Eyüp Lisesini,Bahariye Camisini,Eyüpspor tesislerini yada Eyüp iskelesini yada Sünnet köprüsünü....

Burası sıkıntılı bi güzergah,sahil kesiminin her yeri geniş yeşil alan değil.En iyi çözüm,sahile kazık çakılarak tramvay yolu kadar sahili genişletmek. Boğaz hattında bu yapıldı. Böylece hem yeşili koruruz,hemde yapım işi daha hızlı ilerler.

Zaten Eyüp İskelesi ile Eyüp Lisesi arasını bu şekilde yapmak zorunda kalacaklarki buradaki yolun ,çoğu kişi köprü olduğunu ,altında Haliç olduğunu bilmez.

samet_aslan

5 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 16:55

(+)

(+)

(+)

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 262728 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM