Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yalova Ulaşımı'ndan Haberler
« önceki   123 ... 212223

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
Serdar Cesar
4 yıl önce - Pzr 30 Eyl 2012, 20:47

Lüks Yalova Seyahat hala sahildeki banka arkasından mı kalkıyor yoksa Terminal 'e mi gittiler.

---Not önceki mesajları okudum.En son bu konuda 2 yıl önce mesaj atılmış. Değişmiş olabilir--

sinan2094

3 yıl önce - Cmt 22 Şub 2014, 02:57

Yalova ulaşım yardım!!!
Yalova terminalinden Raif Dinçkök Kültür Merkezine en hızlı şekilde ulaşabileceğim bir dolmuş veye otobüs hattı söylermisiniz acil. birde yalova otobuslerinde kartlı sistem varmı.

Not: sorum için uygun başlık bulamadım o yüzden buraya yazıyorum varsa uygun başlık oraya taşınabilir.

cihan mercan

3 yıl önce - Cmt 22 Şub 2014, 09:19

Merhaba otogardan heykele minübüs ile geliceksiniz sonrada (diş hastahanesi,kiptaş,toki )gibi minübüslerinden birine bineceksiniz okadar

Yalova özel halk otobüslerinde kart ve para geçerlidir

brk1979

3 yıl önce - Prş 06 Mar 2014, 16:20
Yalova hafif raylı sistem güzergah çalışması

Alıntı:
Yalova Belediyesi Hafif Raylı Sistem Projesi Güzergah belirleme çalışmalarına başlandı

Yalova Belediyesi Hafif Raylı Sistem Projesi Güzergah belirleme çalışmalarına başlandı. Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan, “Hafif Raylı Sistem Yapımı” ihalesi ile ilgili şartname hazırlık çalışmalarına başlandı.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; güzergah belirleme ve yaklaşık maliyet hesaplamalarının bu yılın sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Yetkililer, ihale kapsamında yapılacak olan hattın yaklaşık 7 km uzunluğunda olacağını kaydettiler. Söz konusu hattın, nüfusun en yoğun olduğu ilçelerde ve deniz kenarına yakın yapılması planlanıyor. Proje çalışmaları tamamlanıp hattın net uzunluğu belirlendikten sonra ihtiyaca göre hafif raylı sistem araç alımı ihalesine de çıkılacak

Kaynak: http://www.reklam_link.com/2014/yalova-belediyesi-ha ...-baslandi/

Sezgin Cengiz

3 yıl önce - Cmt 29 Mar 2014, 01:48

Yardım!

Bu sabah 8'de deniz otobüsü ile Yalova'da olacağım. Ordan da Bursa/Gemlik'e geçeceğim. İskeleden otobüs, midibüs gibi ulaşım araçları bulunur mu? Ya da nasıl giderim?

Süha
3 yıl önce - Cmt 29 Mar 2014, 23:36

Yalova Seyahate binmen yeterlidir. İskele yakınında her ikisi de.

emrenmert

3 yıl önce - Çrş 09 Nis 2014, 02:18

Yalova'dan önce

Adana, Mersin, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, Denizli, Manisa, Sakarya, Kocaeli, Kütahya, Sivas, Elazığ

gibi Büyükşehirlerin raylı sistem projeleri devlet kapılarında beklerken Yalova'ya çok zor sıra gelir.

ogulcan zeren
3 yıl önce - Çrş 30 Tem 2014, 15:58

Dörtyolda trafik olduğunu bile bile bursaya gidecekler çevreyolu yerine dörtyolu tercih ediyorlar ve ortaya bu manzara çıkıyor maalesef

Bu arabaların yarısı Bursa tarafına gidiyordur

Misafir f3a

7 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 18:29

En yakın konu burayı buldum.

Epey geçmiş yıllarda (25 yıl kadar önce) Yalova-İzmit yolu üzerinde İstanbul'a gitmek için yol kenarına çıkıldığında, gelen otobüse İstanbul'a gitmek istendiğini göstermek için 'otostop' işareti yapılırdı. Otobüs de ona gere dururdu. Bu hala geçerli mi, yoksa eski bir adet olarak unutuldu mu ?

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara