Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 192021 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
Nazmi

11 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 14:46

Alıntı:
kayseriye devlet oluk oluk para akıtıyor hala yatırım diyorsunuz

Kayseri`nin adam akıllı bir havaalanı, yada hızlı treni, veyahut otabanı, veya veya ulaştırma bakanlığınca tramvayı, metrosu felan mı yapıldı da bizim mi haberimiz yok

Misafir görünümlü trol arkadaş, Kayseri`ye oluk oluk para akmasını sağlayan varsa bir devlet yatırımı, şöyle bir sırala da, biz bilmeyen cahiller de biraz sevinelim. Yoksa şayet, böyle aslı astarı olmayan aptalca şeyler yazma lütfen olur mu

Ahmet Bby

11 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 16:31

Misafirr.. Para nereye akıyo bilmem de kayseri'nin bu başkanla yol alacağını düşünmüyorum. Ülkemiz hassas bi dönemden geçiyor kabul. Fakat kayseri milletvekilleri nin Kayseri için kılını bile kıpırdatmamaları insanı üzüyor.

Serkan Guzel
11 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 18:12

Kullanılan kelimenin; yanlış kullanımdan dolayı, anlam ve imla hatasını yazdım diye, neden hala eksi veriliyor ki !?

Hem kasıtlı eksi ver, birde üstüne ego yükü...

Tamam anlaşıldı. Demek ki, kendisi ile barışık olmayan bir kaç üye var.

ıpone38
10 ay önce - Çrş 25 Oca 2017, 10:34

Şaka gibi

onurnazliaka
7 ay önce - Pzr 14 May 2017, 17:16

(+)

Nazmi Bey'e ait yukarıdaki fotoğrafa bakarken güzel bir tesadüfle karşılaştım. Akın Dil, Kayseri şubesini açmış.

YDS çalışmalarım için ben de bu kursa gitmiştim. Lisede hazırlık okusam da top peşinde koştuğum, üniversitede ise hazırlık okumadığım için dil altyapım oldukça zayıftı. Bu nedenle arkadaşların önerisi üzerine ben de bu kursa gittim. Tek başına kurs yetmiyor, dil epey emek gerektiriyor. Zaten bu nedenle kursa gidip de sınava girince gereken puanı en başta alamadım. Ancak daha sonra hiç kursa gitmeden, sırf buradaki çalışmaları tekrar etmem ve ciddi biçimde soru çözmekle en sonunda hedeflediğim puanı aldım. Arada bir kez tek soruyla hedeften saptım, sonra hedeften epey uzaklaştım ama en sonunda hedefime ulaştım. Öyle yüksek bir puan değil, şöyle 90 falan alsak gerine gerine gezerdik ama en azından aldığım bana yetiyor. Bu noktada tekrar belirtiyorum, kurs tek başına hiçbir anlam ifade etmiyor ama düzgün bir çalışmayla desteklendiği takdirde belki ilk seferinde değil ama ilerleyen aşamalarda hedefinize ulaşıyorsunuz.

Ankara eğitim anlamında çok iyi bir memleket. Fırsatlar, kurslar hep ayağımızın dibinde. Bu kursla birlikte birkaç kurs daha YDS anlamında gerçekten sivrilmişti. O kurslara da gidebilirdim, hatta diğer seçenekler arasında fiyatı daha uygun olanlar da vardı. Ancak nasip burası oldu. Bu kursun ilginç yanı, nakitte indirim yapmamaları. Talep edilen parayı şak diye önlerine peşin olarak koydum, indirim istedim ama gram inmediler. Ben de kredi kartına 9 taksidi çaktırdım. Kurs YDS anlamında iyi olmakla birlikte genel İngilizce, konuşma grupları ve TOEFL'da ise daha uygun fiyata daha iyi seçenekler bulunabileceğini düşünüyorum. Yine de genel anlamda iyi bir kurs, yorumları falan da güzel. Kayseri için iyi bir fırsat olduğunu, diğer seçeneklerle birlikte mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ