Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana-Turhan Cemal Beriker Bulvarı altgeçidinin üzerinin kapatılması[D400]
« önceki   123 ... 232425 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
Misafir 09b

2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 14:57

ilim yolu bulvari acilacakti yuregirde kazimbaser bulvari genisletilerek ne oldu resul bey

Resul GUL
2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 15:41

Konu burayla alakalı değil Sinanpaşa ya Ya da Belediye sayfasına yazsaydınız iyi olurdu Önceki sayfada da konu biraz dağılmış Ama burada madem sorulmuş kısa da olsa cevaplayayım

Hocam Kazım Başer ile ilgili bir bilgim yok Ama Sinanpaşa daki Dönüşüme paralel bir şekilde proje başlar gibi Yani Orada Dönüşüm olmadan yol Genişletmesi çok zor görünüyor


Furkan Özer1
2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 17:47

Evet konunun dışına çıktık.Okuyucular kusura bakmasın.Altgeçitin hem altından hem üstünden fotoğrafları,görüşleri bekliyoruz.Emir ERTEN

2 ay önce - Sal 17 Oca 2017, 15:37

Rüyamda üstü kapatılan kısımda bulunan çimleri çim biçme makinesi ile biçiyordum. Artık nereden yerleştiyse bilinçaltıma. Bakın çok enteresan kapatılan kısımda da çim yok.

bedrock
2 ay önce - Sal 17 Oca 2017, 16:30

Altgeçit'in üzeri kapatıldıktan ve düzenlemeler yapıldıktan sonra hiç foto çekilip yüklenmemiş, şöyle yukarıdan geniş açı ile yapılan işi gösteren fotolar bekliyoruz.. Bugün Altgeçit'in üzerinden geçtim yapılan işi görme fırsatım oldu, açıkcası bu proje'yi eleştiren birisi olarak mevcut haliyle yapılabilecek en uygun şekil yapılmış, fena olmamış sadece bulvar girişleri ve çıkışları bir şerit daha fazla olsaymış daha da güzel olacakmış neyse buna da şükür, beklediğimden iyi olmuş, geniş açılı yolu tümden gösteren fotolar çekilip yüklenirse daha iyi görme ve yorumlama imkanımız olur. Şimdiden teşekkürler, fotoları bekliyoruz.

Resul GUL
2 ay önce - Pzr 22 Oca 2017, 20:54

Yolun Projesi tam anlamıyla tamamlanmış Eksiklikler var.

Yolun, köprü üzerinde olan kısmı biraz yüksek olmuş Asfalt sanki dalgalı gibi geldi.. Çok hoşuna gitmedi Yol çizgileri de halen yapılmamış.Yol genişlemiş Ortada gereksiz Çiftler olmasa daha iyi olurmuş.. Yüreğir tarafına giden yönde Askeriyenin olduğu noktada Yol rahatlamış Ama halen Kaldırım yok..

Yolun kenarında askeriye ait olan Bina boşaltılmış Sanıyorum Yakın zamanda yıkılacak


Sabah erken olduğu için çok fazla trafik yoktu..
Yine Müze Kavşağı tarafındaki Peyzaj çalışması da yarım kalmış.. Daha bir şey yapılmamış Umarım Çitleri devam ettirmezler..

Projenin peyzaj çalışması tamamlanmamış kısmı.

Adana ya hayırlı uğurlu olsun..Murat Ds
2 ay önce - Pzr 22 Oca 2017, 21:04

Renklendirmeye çalışmışlar aslında güzel düşünmüşler. Ancak çok sade kalmış. sanki farklı şeyler olsa daha güzel olurmuş.

Resul GUL
2 ay önce - Pzr 22 Oca 2017, 21:15

Projesiyle alakası yok iyi ki de olmamış
Ama Ne biliyim Çok basit kalmış.. Gerçi tam anlamıyla tamamlanmamış Tam yapılsın belki güzel olacak bilemiyorum..

Fakat asıl önemli olan kullanım noktasında O bölgeyi biraz rahatlatması Yoğun bir trafik de takip edemedim Ama normal Şartlarda Yol genişlemiş Faydası biraz olacaktır..


Murat Ds
2 ay önce - Pzr 22 Oca 2017, 21:51

Emin ol eskisinden çok çok iyi oldu. Pezyaj konusunda iyi olan bldmizin burayı bu kadar saçma bir şekilde bırakması garip olmuş.

bedrock
1 ay önce - Sal 24 Oca 2017, 00:55

Uzun yıllardır layığı ile hizmet alamamış Adana'ya yapılan ufacık yatırımlara, işlere buna da şükür der hale geldik, bence kabahat bizlerde toplum olarak kokuştuk, bu insanları biz başımıza getiriyoruz, gönderecek olan da bizleriz tabi arkaplandaki çıkarlarımızdan vazgeçebilir ve kendimize birşeyleri itiraf edebilirsek.. Zor görünüyorsayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 232425 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET