Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana-Turhan Cemal Beriker Bulvarı altgeçidinin üzerinin kapatılması[D400]
« önceki   123 ... 222324
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 24
Misafir 09b

1 hafta önce - Çrş 11 Oca 2017, 14:57

ilim yolu bulvari acilacakti yuregirde kazimbaser bulvari genisletilerek ne oldu resul bey

Resul GUL

1 hafta önce - Çrş 11 Oca 2017, 15:41

Konu burayla alakalı değil Sinanpaşa ya Ya da Belediye sayfasına yazsaydınız iyi olurdu Önceki sayfada da konu biraz dağılmış Ama burada madem sorulmuş kısa da olsa cevaplayayım

Hocam Kazım Başer ile ilgili bir bilgim yok Ama Sinanpaşa daki Dönüşüme paralel bir şekilde proje başlar gibi Yani Orada Dönüşüm olmadan yol Genişletmesi çok zor görünüyor

Furkan Özer1
1 hafta önce - Çrş 11 Oca 2017, 17:47

Evet konunun dışına çıktık.Okuyucular kusura bakmasın.Altgeçitin hem altından hem üstünden fotoğrafları,görüşleri bekliyoruz.

Emir ERTEN

2 gün önce - Sal 17 Oca 2017, 15:37

Rüyamda üstü kapatılan kısımda bulunan çimleri çim biçme makinesi ile biçiyordum. Artık nereden yerleştiyse bilinçaltıma. Bakın çok enteresan kapatılan kısımda da çim yok.

bedrock
2 gün önce - Sal 17 Oca 2017, 16:30

Altgeçit'in üzeri kapatıldıktan ve düzenlemeler yapıldıktan sonra hiç foto çekilip yüklenmemiş, şöyle yukarıdan geniş açı ile yapılan işi gösteren fotolar bekliyoruz.. Bugün Altgeçit'in üzerinden geçtim yapılan işi görme fırsatım oldu, açıkcası bu proje'yi eleştiren birisi olarak mevcut haliyle yapılabilecek en uygun şekil yapılmış, fena olmamış sadece bulvar girişleri ve çıkışları bir şerit daha fazla olsaymış daha da güzel olacakmış neyse buna da şükür, beklediğimden iyi olmuş, geniş açılı yolu tümden gösteren fotolar çekilip yüklenirse daha iyi görme ve yorumlama imkanımız olur. Şimdiden teşekkürler, fotoları bekliyoruz.

sayfa 24
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 222324
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET