Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediye Otobüsleri Güncel Fotoğraflar
« önceki   123 ... 282930   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
Muhammed Taha
2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 16:09

Yeni araçlar geldi sanırım bugün optimumda bekleyen bir araç gördüm galiba yeni gelen arabaydı turkuaza benzer bir rengi vardı ve dışında temsanın araçla ilgili bilgileri vardı ayrıca içeride de ufak dokunuşlar yapılmıştı gördüğüm kadarıyla tam detaylı bakamadım.

Furkan Özer1
2 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 17:40

Otobüsün köşe numarası 315den yukarıysa yeni otobüstür.

Yurttaş
2 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 22:26

Teslimatların bir kısmı gerçekleşmiş sanırım 114 hattında gördüm turkuaz renkli start-stop özellikli temsa.Yeşillere göre daha kötü bir dış tasarımı var,umarım iç tasarımı da daha kötü değildir.

Misafir d70

2 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 22:37

Bence O Turkuaz Renkli Otobüsü, Temsa Yeni Avenue miz İşte Bu, Deneyin diye Vermişlerdir Belediyeye, Adana Büyükşehir Belediye Otobüsünün Renk Filosu Artık Bellidir, Açık Yeşil ve Beyaz Oluyor Hep.

Murat Ds
2 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 23:22

Bencede yesil daha güzeldi. Turkuaz ile ne yapılmak istenmis anlamadım. Ayrıca önceden sarılarda güzeldi eğer farklı renkler kullanılacaksa.

haci usta
2 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 01:19

sadece mersin, adana ve tarsus sehirleri tüm toplu tasima araclarini temsa dan yenilese, temsa nin her sene dört aylik üretim planini doldururlar.

ama yapmiyorlar nedense. halbuki temsa ne piyasadan daha pahali urun satiyor ne piyasadan daha kalitesiz ürün satiyor. ne de satis sonrasi hizmetleri kötü---

bütün kalemlerde türkiye ortamalasinin da uzerinde aksine...

Misafir 702

2 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 15:49

TEMSA KÖRÜKLÜ OTOBÜS DE ÜRETMİŞTİ SANIRIM. BİRKAÇ BELEDİYE ALDI AMA ADANA BELEDİYESİ ISRARLA KÖRÜKLÜ OTOBÜS ALMIYOR.

Resul GUL
1 ay önce - Pts 06 Şub 2017, 12:55

257 numaralı 142 - Vilayet - Real Büyükşehir Belediye Otobüsü. 100.Yıl civarı Otobüs Tam bir reklam tabelasına dönmüş.

Bu hale sokmanın alemi ne? Hadi Eski Otobüsleri yapsan neyse Bunlar Yeni Araçlar..

(+)

En son Resul GUL tarafından Sal 07 Şub 2017, 10:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Murat Ds
1 ay önce - Pts 06 Şub 2017, 13:10

Su güzelim otobüslere boyle reklam alıyorlar. Sonra soküldügü zaman otobus hurda gibi duruyor. Boya atıyor. Hem gorsel açıdan berbat duruyor.

Misafir 7fe

1 ay önce - Sal 07 Şub 2017, 01:17

Bu Reklam Otobüslerine Bende Karşıyım, Bu Ne Kardeşim Şu Yukarıda ki Otobüsün Haline Bak,
Daha Yepyeni Otobüslere Bunu Yapıyorsunuz, Yarın Onu Sökünce Otobüsün Rengi Alabora Oluyor, Bence Bu Yeni Otobüslere Bunu Yapmak Acımasızlıktır, Yazık Günahtır, Eski Kırmızı Otobüslere Yapsalar Neyse Derim, Ney Miş Reklam Mış Para Geliyor Muş, Oradan Para Gelmez Olsun.

sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 282930   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM