Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 204
Mehmet5506
1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 12:51

Ben sözleşme imzalarken bir fotokopisini istedim verdiler. Teslim tarihi sözleşme tarihinden itibaren üç yıl

Misafir 8b3

1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 12:55

Hepiniz ümitsiz konuşuyorsunuz arkadaş lar bir çalışma yokmu

Misafir c7c

1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 13:29

Toki'den biriyle görüştük bari ödemeler durdurulsun diye seçenek sunuluyo ödemeye şimdimi başlıcaksınız içine girincemi diye dedi biz başkasından devraldlmız için bilmiyorum böyle bişe bilgisi olan varmı bu konuyla alakalı saçma geldi bana kimse içine girmeden ödemek istemez heralde anlamadımki nerden devraldık biz burayı

Misafir ce1

1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 14:02

Ya arkadaşım OHAL var;ne eylemi yapmayı planliyorsun sen????

Misafir ec9

1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 14:04

Bizim birinci muhattabimiz devlet kurumu olan toki ama oda sesimi duymak istemiyor bu millet asgari ucretle hem kira hem yuksek odemeli toki cocuklarin okuluydu yemeydi icmeydi nasil bu carki donduruyorlar bilmek isteyen yok uzerine birde zam yapiliyor insanda biraz vicdan biraz Allah korkusu olur sonumuz Hayırlı olsun ne diyelim ama Allah bu sarp grup denilen beceriksiz firmayi komple yok etsin gun yüzü göstermesin

Misafir fd3

1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 14:51

Arkadaslar ayin 15 i olmadan taksitleri yatira biliyomuyuz bu ay icin soruyorum zam varya ondan yatiraniniz varmi

Misafir e24

1 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 16:38

Ben Yatırdım sıkıntı yok sen yeter ki para ver almam demezler kardesim. Bu arada arkadaslar belki bi kacınız bana kızacak herkes burdan yazıyo zaten burda okuyan herkes aynı derdi sıkıntıyı cekiyo en iyi medya yoluyla yada facebook tan yaparsın sesli kayıt toki binalarını cekerek anlatmak istediklerini anlatırsın bunu yayarsın herkes paylasmasını istiyorum cumhurbaskanımıza gidene kadar dersin oyle elden ele sosyal medya uzerineen tasınır gider ya da birlik olup gider toki santiyesinşn onunde ses getirirsin herkes buraya yazıyo arkadaslar bu surec herkesi yıpratır cozum odaklı olun ii gunler

Misafir 1d1

1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 10:11

bence herkes toplansin toki onunde ilaki bizede bisey dicekler aks samsun,kanalinda baglantim var cagirirm

Misafir 3fe

1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 15:49

gun tarih saat belirleyin toplanalım

Misafir 057

1 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 20:30

haftaya pazar gunu 3 de uyarmi herkese

sayfa 204
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET