Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Döşeme Mahallesi
« önceki   123 ... 101112131415   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 11
yusufsezgin
5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 16:33

Mahalle Cumhuriyet dönemi mimarisinin en güzel örneklerine sahip. Mahalle tümüyle korunup evler restore edilse de turizme açılsa. Gerçi kime diyorum.. Müteahhit gelip ev sahibine parayı saysa adam ne tarih dinler, ne Cumhuriyet dinler. Gel yarın sabah evi yık der

Belediyelerden zaten bahsetmiyorum bile. Vizyon sıfır. Nerde bunu akıl edecek zekada adam. Gerçi pardon, bankamatikten para çekme konusunda müthiş zekiler.

Misafir 78e

5 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 15:48

burda yaşıyormusunuz bilmiyorum ama mahalle resmen bitmiş biran önce evlerin ya yenilenmesi ya da yıkılması gerekiyor insanlar için huzurlu bir ortam yok malesef

Misafir a78

4 ay önce - Pzr 05 Şub 2017, 23:21

Kusura bakmayın fakat yaptığınız yoruma gözüm takıldı ve yorum yapma gereksinimi hissettim. Sayın yusufsezgin bey. O Müteahhit gelse ev sahibine parayı sayda ne tarih dinler ne başka bir şey? Kusura bakmayın ama ben 14 yıldır burada oturuyorum. Oturduğum evi büyükannem ve dedem kendileri yaptırmış. Şuan oturduğumuz ev evet bir tarihi eser. Fakat böyle bir yerde oturmak oldukça güç zannedersiniz ki. Sürekli dökülen duvarlar tavanlar, ha tepemize çöktü çökecek diye korkuyoruz bazen. Ama siz anlayamazsınız tabiki nerden bileceksiniz??!!? Çok tarih sevdalısınız çok tarihinize düşkün olabilirsiniz fakat tapulu malınız varken de hakkınızı alıp gitmek istiyebilirsiniz. Bunun karşılığında "müteahhit parasını verse adam tarih marih dinlemez" diyorsunuz. Gerçekten hoş değil. Yaşanılan düzende yaşamanız dileğiyle demiyorum fakat empati kurmanız dileğiyle diyorum. İyi günler

Misafir 4cb

4 ay önce - Prş 23 Şub 2017, 11:06

Bugün öğrendiğim bir habere göre Bakanlık Döşeme Mahallesi için dönüşümü kararlastirmis.Insallah mahalle sakinleri için en hayırlısı olur.

Misafir 78e

4 ay önce - Prş 23 Şub 2017, 11:34

toki yapılacak deniyor ama ne derece doğru bilemedim..

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112131415   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA