Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa'da kavşak yapımına devam
« önceki   123 ... 535455   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 54
Misafir a59

1 hafta önce - Cmt 07 Oca 2017, 23:22

Yok oraya alpis yeni bi insaat yapcak satislari iyi gecti o bolgeden bi yer daha aldilar yaptiklari yerin hemen yanini aldilar

Misafir c38

1 hafta önce - Pzr 08 Oca 2017, 03:28

alps nereyi aldı misafir söylede bilelim?

Misafir cf0

1 hafta önce - Pzr 08 Oca 2017, 05:08

Opetin yanı.

Misafir c38

1 hafta önce - Pts 09 Oca 2017, 15:55

Guzel kardesim opetin yaninda bos yer yok karsisindan opetin karsisindan bahsediyorsun sanirim ama yanlis bilgilendirilmissin ☺

murat159357
1 hafta önce - Sal 10 Oca 2017, 14:55
PANAYIR KAVŞAGININ DİBİ HEMEN

alpiş tuana evlerinin yan tarafını eskiden fabrika vardı yıktılar orayı konut ve ticaret yeri yapcakları

Misafir c38

1 hafta önce - Sal 10 Oca 2017, 18:32

Anladim hayirlisi olsun guzel haber

kıvanç

1 hafta önce - Çrş 11 Oca 2017, 05:11

Alıntı:
alpiş tuana evlerinin yan tarafını eskiden fabrika vardı yıktılar orayı konut ve ticaret yeri yapcakları

o bölge artık yavaş yavaş hak ettiği vizyon projelerle ciddi atılım yapacak.. projeden haberdar ve muhtemelen statik hesaplarını yapacak mühendis olarak, eğer paylaşma konusunda bir sıkıntı olmazsa buradan detayları sizinle paylaşırım... ama şimdilik güzel bir proje geliyor diyebiliriz.

Misafir 7ba

1 hafta önce - Çrş 11 Oca 2017, 08:12

misafir c38 acaba kim yanlış bilgi veriyor,opetin yanı karşısı kelime salatasını bırakırsan zaten anlarsın karşısı oldugunu,kendinde kanaat getiriyorsun da yanlış bilgi verdigimi nereden çıkartıyorsun. Daha tuana evleri yapılırken bu projenin yapılacagını satış ofisinden ögrendim,firmayla sürekli telefonla görüşüyorum lansmanı yapıldığında kısmetse bir daire düşünüyorum. Bence sen bilgi sahibi olmadan fikir yürütüp insanları zan altında bırakma.Merak etme bu bölgede bir çok firmanın projesi var konut,iş merkezi,ofis sadece Alpiş inşaatı takip etmiyoruz merak etme.

Misafir c38

1 hafta önce - Çrş 11 Oca 2017, 14:27

Kardesim laf salatasi yapmiyorum tuana evlerinin karsisina su an ev yapamaz bpnin arkasina diyorum cunku biliyorum kanaat getirme degil kesin bilgi.Ama yaninda yapicagi yer varsa ona bor sey diyemem.

Misafir c38

1 hafta önce - Çrş 11 Oca 2017, 15:53

Kivanc o bolgeyle ilgili projeler varsa paylasirsan cok seviniriz ozellikle panayir kavsagi ve as merkezin yan tarafi.

sayfa 54
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 535455   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Marmara