Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun - Yeni Projeler
« önceki   123 ... 777879 ... 103104105   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 78
Misafir 1ec

1 yıl önce - Prş 29 Arl 2016, 20:48

samsunda çekilen sinema filmini samsunun avm deki sinemaları gösterime almamışlar. samsun haber ve yorumlarda bununla ilgili bir yorum var. adı yorum ne kadar gerçek bilinmez. Sivasta çekilen dondurmam kaymak, veya ürgüpte çelilen bir filmi oynatıyorlar. o zaman ben de buraları boykot ederim arkadaş. Yaşasın mecidiye, çiftlik, subaşı, yabancılar pazarı.

yalcinn

1 yıl önce - Prş 29 Arl 2016, 22:48

Dondurmam Gaymak , Sivasta degil ; Muglada cekildi misafir !

Misafir 4bd

1 yıl önce - Pzr 01 Oca 2017, 22:15

SamsunTepeköy projesi Diye YouTube'dan bı video var bilen varmı acaba nedir nerede yapılıyor.Haritaci

1 yıl önce - Prş 05 Oca 2017, 11:17

YUH diyorum, Yazıklar olsun diyorum, Daha da birşeyler söylemek istiyorum ama dilim varmıyor...

20 Şubat 2008 yılında yapılan ihale sonucu 30 milyon TL ye, sadece 200 yataklı ruh ve sinir hastalıkları hastanesi işi bir firmaya verildi...

18 Eylül 2010 tarihinde bitmesi gerekiyordu...

Uzadı... uzadı... uzadııı...

O firma bitiremedi, 2015 te ikmal ihalesine çıkıldı, yaklaşık 8 milyon TL ye bir firmaya verildi...

11.03.2016 tarihinde bitmesi gerekiyordu...

Uzadı... uzadı... uzadııı...

O firmada bitiremedi, şimdi 30 Ocak 2017 de yeniden ikmal ihalesine çıkılacak ve 180 gün süresi olacak, yani en iyi ihtimal bu yılın sonuna bitecek... tabi bu sefer ihaleyi kazanan da bitirebilirse...

Hastane son belirlenen sürede açılabilirse, ilk yapılan beton imalatlarının, kolonların, döşemelerin ömründen 10 yıl gitmiş olacak... Daha Hastane bitmeden eskimiş olacak... Geçen zaman, harcanan paralar vs.vs. bizim cebimizden gitmiş olacak... Ama bunlardan da kimse sorumlu olmayacak...

SAMSUN bunları hakediyor mu???


Misafir 489

1 yıl önce - Prş 05 Oca 2017, 11:22

Hakediyor sizin dışında sorgulayan varmı ki?

Misafir 79e

1 yıl önce - Prş 05 Oca 2017, 14:53

http://www.gazetegercek.com.tr/haber-detay.asp?H= ...-yikilacakMisafir 673

1 yıl önce - Çrş 11 Oca 2017, 07:29

Rusya ile her türlü ekonomik ve sosyal ilişkilerin arttığı ve ihtiyaç duyulduğu günümüzde, Rusça dili bir kez daha önem kazandı. Geçmiş yıllarda buradan yazdım. Rusça Samsun'da zorunlu dil olsun ve Rus konsolosluğu açılsın artık.

Misafir 4d7

1 yıl önce - Çrş 11 Oca 2017, 12:21

Samsun adına girişimcilik yapacak yöneticiler maalesef Ankara'da yok
Samsunda istek yok Ankara'da hiç yok.samsundan ankaraya baskı yok e haliyle Ankara'da rahat.samsuna konsolosluk yapmazlar yaptırmazlar çünkü zamanında yaptıran yaptırmış kapan kapmış.


Misafir 155

1 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 14:29

KENTSEL TASARIM YARIŞMASIYLA YENİ BİR SAMSUN

Samsun’un tüm ilçeleriyle birlikte modern ve estetik bir görünüme kavuşturulması için büyük çaba harcadıklarını vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun’umuzda kentsel estetiğe önem veriyoruz. Bu kapsamda birçok güzelleştirme ve sağlıklaştırma çalışmasına imza attık. Özellikle son yıllarda kentsel estetik adına attığımız büyük adımlarla kentimizin çehresini değiştirdik. Şimdi de Samsun’un tarihi önemini ortaya çıkaracak olan bir Kentsel Tasarım Yarışması üzerinde çalışıyoruz. Bu yarışmayla birlikte Samsun denilince akla gelen 19 Mayıs 1919 tarihinin önemi bir kez daha vurgulanacak. Şehrimizde kuzey - güney istikametinde Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı Tütün İskelesi ile Mıntıka Palas arası, batı ve doğu istikametinde de Gar ile Gençlik Parkı arasını kapsayan bir kentsel tasarım çalışması için kolları sıvadık. Çalışma sonucunda şehrin tarihini daha modern ve daha ferah bir şekilde ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Samsun’umuzda sadece şehir merkezinde değil, tüm ilçelerde ve mahallelerde modernizasyon çalışmaları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Köylerimizi kasabalaştırma çalışmalarımız var. İlçe sokaklarındaki tarihi evleri sağlıklaştırma çalışmalarımız var” diyerek il genelindeki çalışmaları anlattı.
ÇİRKİN GÖRÜNTÜLER ORTADAN KALKACAK

Başkan Yılmaz, çevre ve şehircilik adına Samsun için büyük hedefleri olduğunu da belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü; “Yaptığımız çalışmaların da ötesinde büyük bir hedefimiz daha var. Havaalanından şehir merkezine kadar olan kısımda yer alan çirkin görüntüleri ortadan kaldırmak. Proje dahilindeki çalışmalarımızı tamamladığımızda, projenin sonuçları Samsun’umuza kentsel estetik ve şehircilik adına büyük bir kazanım olacak. Uçaktan indikten sonra şehir merkezine doğru yola çıkan misafirlerimiz gecekondu görünümlü ve reklam panosuna dönmüş binaları değil, Samsun’un güzelliklerini izleyecek. Şehir merkezine gelene kadar insanların beyinleri yorulmayacak. Bunu sadece şehir merkezi için değil, doğuya doğru şehrin son noktasına kadar uygulayacağız. Şehir merkezini vurgulamamızın tek sebebi bu tür görüntülerin yoğunlukla oralarda olmasıdır.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a çalışmalarında başarılar dileyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ziyaretlerinden dolayı da teşekkür etti.


Misafir 4cd

1 yıl önce - Cmt 04 Şub 2017, 12:29

İlk kez Çarşambalılar Derneği'mizin kahvaltısında açıklıyorum. Üniversiteye çıkaracağımız raylı sistemimizi Havaalanı Çarşamba, Taflan ve Bafra'ya da ulaştıracağız. Şimdiden proje hazırlıklarına başladık. Yusuf Ziya yılmaz.sayfa 78
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 777879 ... 103104105   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET