Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa'nın minibüsleri
« önceki   123 ... 151617   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
Cüneyt5316

1 yıl önce - Cmt 18 Hzr 2016, 20:21

Demek istediğiniz araçları anladım.Ama benim demek istediğim çift kapılı önde ve arkada şu tarz.

Ahmet_Öz
1 yıl önce - Cmt 18 Hzr 2016, 20:23

Pardon yeni anladım. Ben de buna rastlamadım. Yeni gelmiş olmalı.

Misafir 03c

9 ay önce - Pzr 25 Eyl 2016, 19:06

Bati bölgesinde çalışan özel halk otobüsleri eski M plakalı minubuslerini almak için dava açacaklarmis.
Inşallah en yakin zamanda dava açılıp kazanirlar.
Vatandaşta esnafta rahat eder. 14 yıldır halk otobuslerine ne halk alisabildi ne de esnaf.

sağsalim
9 ay önce - Sal 27 Eyl 2016, 01:15

inşallah kazanamazlar da memleketlerine geri dönerler. şehirde trafiği kalas gibi kullanıyorlar, kaba görgüsüz eğitimsiz adamlar. minibüs olsa trafik hepten işin içinden çıkılmaz bir hal alır. o zaman da şehirden bizim gitmemiz gerekir. inşallah hak ettiklerini bulurlar.

ivenrec
9 ay önce - Sal 27 Eyl 2016, 09:04

Dolmuş sistemine ben karşıyım genel olarak. Dolmuş yerine ulaşım belediye elinde olmalıdır ve otobüs seferleri sık sık olmalıdır.

Misafir 26c

9 ay önce - Sal 27 Eyl 2016, 09:54

M plaka ÖHO ve Minibüsler nasıl mı kalkar????
Çözüm çok basit...
Belediye bugün en düşük 1.200.000 TL+KDV den T plaka
Satıyor.

Vakti zamanın tüm M plakalar bu paraları ödedi
Belediye bu söz konusu bu paraları bize ödesin buyursun bu işi belediye kendi yapsın.plaka satarken iyi

Misafir 694

6 ay önce - Çrş 21 Arl 2016, 18:00

Dürdane köyünün minibüsleri sabah saat maçta başlıyor

Necatiemre

5 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 11:49

Minibüsler kalktığından beridir ben mahalleme hem 2 vasıtayla hemde daha pahalı gidiyorum. Benim yerimde siz olsanız sizde artık istemezsiniz minibüslerin kaldırılmasını. Eskiden kaldırılanların mahkemesi ne olacak acaba.

Misafir bc2

5 ay önce - Cum 20 Oca 2017, 16:12

Hangi hatlarda karsan Jest bulunuyor?

Misafir bff

3 ay önce - Çrş 08 Mar 2017, 10:42

MİNİBÜSleri Yine Kaldıramıyorlar!!!!!!!
😀😀😀😀

"SEYİT GÜNDOĞAN

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin (UKOME) Ocak ayı toplantısında aldığı, İnegöl, Yenişehir, Barakfakih ve Narlıdere minibüslerinin Kestel'deki aktarma merkezine kadar çalışması, Kestel, Gürsu, Karapınar ve İsabey minibüslerinin ise Mimar Sinan Kavşağı'ndan dönmesi kararı alt komisyona gitti.

1 Mart'ta hayata geçmesi planlanan uygulama, kurulun minibüsçülerin taleplerini değerlendirmeye alması nedeniyle bir süre daha gecikecek. UKOME, ilgili maddeyi alt komisyona göndererek detaylı inceleme kararı aldı. Yapılacak detayı inceleme ve değerlendirmenin ardından nihai kararın mart ayında yapılacak toplantıda verilmesi bekleniyor. UKOME'nin Ocak ayı toplantısında alınan karardan geri atmak istemediği ve bu kararı uygulamaya koyacağı gelen bilgiler arasında.

MİNİBÜSÇÜLER KENT MEYDANI'NA DEVAM ETMEK İSTİYOR

Öte yandan karardan hiç hoşnut olmayan Minibüsçüler Odası ise, kararın geri çekilmesini istiyor. Minibüsçüler Odası Başkanı Rafet Burgaz, minibüsçü esnafının son derece rahatsız olduğunu ve mağduriyet yaşayacağını belirterek, konuyla ilgili UKOME'ye dilekçe sunduklarını söyledi.

Kent Meydanı'na kadar çalışmak istediklerini ve tek taleplerinin bu olduğunu vurgulayan Burgaz, “Bu kararla 8 kilomatrelik hattımız 2 kilometreye iniyor. Minibüsçü esnafı ciddi anlamda mağdur olacak. Biz ısrarla eski güzergahımızı istiyoruz. Eğer böyle bir düzenleme yapılacaksa, sadece minibüsler değil, Bursaray'a paralel çalışan Ankara Yolu'ndaki otobüs, dolmuş, taksi tüm lastik tekerlekli ulaşım araçlarının kaldırılması gerekiyor. Bu karar sadece minibüsler için uygulanırsa biz buna sonuna kadar karşı duracağız” diye konuştu."

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara