Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 317
Resul GUL
6 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 09:46

Alıntı:
Ha bu arada bu salon nereye yapılıyor konum olarak nerede acaba

Yurt Mahallesinde Hayal park ın yukarısında PTT Caddesinin kenarında yer alıyor Eski Mahfesığmaz Postanesinin hemen kuzeyinde Yer alan Spor Parkının en kuzeyinde yer alıyor

Proje Fotoğrafına bakarsak Salonun Projesine sadık kalmışlar..

(+)

Proje Fotoğrafında Projenin Yerini Uydudan işaretledim Ama Fotoğrafı büyütemediğiniz için sanıyorum Uydu yerini de göremezsiniz Ben de Uydu görüntüsünün Ekranını paylaşayım.

Parka Hayal Park diye yanlış bilgi girilmiş Park Spor Parkı Kırmızı ile işaretlediğim yer ASKİ Spor Salonu

Zkcn56
6 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 11:05

Resulbey ilginiz için teşekkürler

Resul GUL
6 ay önce - Prş 12 Oca 2017, 19:38

Yeni Mezbahane Bölge Hayvancılığının Lokomotifi Olacak"

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Saimbeyli Belediyesi'nin işbirliğiyle yapılan Saimbeyli Mezbahanesi, bölge hayvancılığının gelişiminde lokomotif rol oynayacak.

http://www.adana.bel.tr/yeni-mezbahane/

Adana ya ve Bölgedeki İlçelere hayırlı uğurlu olsun..
Adana Büyükşehir Belediyesi ASKİ ile ilgili bir gazete haberi..

Büyükşehir in Kent Merkezi dışında kalan İlçe ve Köylere yapılan Hizmetleri yadsınamaz.. Yani Şu an Eski İl Özel İdaresi nin yapmış olduğu hizmetler açısından.. Ama Kent merkezinde malesef istenileni veremedi..

Misafir 868

6 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 11:44

Biri şu Çukurova oto pazarına el atsa iyi olur, belki 50 dönüm boş arazi haftada yarım gün pazar sabahtan pazar öğlene kadar dolu kalan günler bomboş , oto pazarı dediysem öyle modeen bir yer değil bildiğin bomboş mezbelelik. Burası şehrin tam ortasında final kolejinin hemen dibi böyle bir arazi park olsa ne güzel olur, oto pazarı şehir dışına taşınmalı ya da olacaksa burayı kapalı bir galeri yap üst katı test sürüşleri olan İstanbuldaki gibi. Aslında bu bölgeye kapalı buz pateni sahası yapılsa çok mu hayalciyim Adanada bir tane olimpik ölçülerde buz pateni salonu yok, seyirci koltukları olan , gündüzleri gençlerin antreman yapabileceği akşamları buz hokeyi maçlarının yapılacağı ve buz pateni oyunlarının yapılacağı bir salon, evet evet ben çoook hayalperestim.

Mustafabey 01
6 ay önce - Cum 13 Oca 2017, 12:36

Misafir868
Aslinda olmayacak bir sey degil ama Adana nin o kadar çok çözülmesi gereken sorunlari varken ona sira gelmez,heleki simdiki yönetim ve baskanla hiç olmayacak bir sey.Biz onlardan vaçgeçtik söyle bir çevre düzenlemesi yapsa güzel parka tasi dösese arabalarin düzgün durmasini saglasa numarali olsa herkes sikismadan arabasini düzgün koysa 5-6 saat orda zaman geçiriyor yüzlerce insan uyduruk bir lokanta var birde seyyar çayci var vatandasi onlara mahkum ediyorlar.
Halbuki yolun kenarini düzgün isyerleri yapsa lokanta market cafe kiraya verse hem gelir elde eder belediye hemde vatandaslar rahat eder diger zamanlardada is yapar o bölgede çok okul var ve o ögrenciler içinde iyi olur.

sayfa 317
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA