Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Erdal Düven

7 ay önce - Sal 10 Oca 2017, 20:23

Vatandaşlarımızın dikkatine;

Saat 21:00'da BTT A.Ş. tarafından Kurtdereli-Nef-Kampüs güzergahında ücretsiz sefer yapılacaktır.

berkaytopal10
7 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 05:02

Büyükşehir Belediyesi ve BTT A.Ş. tarafından yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşım zorluğu yaşanan Sakarya Mh., A. Menderes Mh. ve Tokide ek araçlar ile ücretsiz ring seferleri yapılıyor.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Erdal Düven

6 ay önce - Cum 03 Şub 2017, 04:51
Gaziosmanpaşa paşaalanı hattında yeni hizmete giren dolmuşlar

(+)

(+)

(+)

(+)

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ;

Şehrimizi modern taşımacılığın tüm unsurlarıyla buluşturmaya devam ediyoruz. Gaziosmanpaşa - Paşaalanı hattında şehir içi ulaşımı daha konforlu ve modern hale getiren klimalı, güvenlik kameralı ve elektronik ücret sistemine (Balkart) uyumlu 24 adet dolmuş'u hizmete aldık.

Hayırlı uğurlu olsun bol müşteriler

Kaynak ;
https://www.facebook.com/AhmetEdipUgur/

Berktuğ
site denetçisi

4 ay önce - Prş 06 Nis 2017, 09:52

Alıntı:
BANDIRMA DUYURU
Bandırma Akıllı Balkart Kişiselleştirme Merkezimiz faaliyete başlamıştır. Yolcularımız Akıllı Balkart başvuru ve dolum işlemlerini artık Bandırma Kişiselleştirme Merkezimizden de gerçekleştirebilirler.

Adres: Büyükşehir Belediyesi Bandırma Şehirler Arası Otobüs Terminali
Çalışma Saatleri = 08:00-16:00
Kişiselleştirme Merkezi Pazartesi-Cumartesi günleri arasında hizmet vermektedir. [*]

atk16
4 ay önce - Prş 06 Nis 2017, 11:18

Kart dolum noktalarından şehiriçinede serpiştirilmesi lazım.

Misafir ab4

2 ay önce - Cmt 10 Hzr 2017, 18:46

Erdek te çalışıyorum önceden paso vardı sürekli gidip gelmek zorunda olan arkadaşlarım ve insanlar var .
şimdi indirim falan hiç bir şey yok bu böylemi gidecek 5 TL git gel 10 TL ayda 4 gün tatil totalde 260 TL paso varken 180 TL idi buna ne çözümünüz var acaba yazık günah millete bize de para kolay kazanılmıyor.1400 maaş alıyorum , 260 gitti 1040 bu nedir . Siz geldiğinizden beri böyle kendi Ülkemde sömürülüyorum ya ona yanıyorum. Siz şimdi bunu yayınlamıcaksınız biliyorum ancak bilin istedim haram lokma bunlar ayıp hepimizin bakmakta olduğu yuvası var bir düşünün.

Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Cum 14 Tem 2017, 20:15

Alıntı:
Altıeylül ve Karesi İlçelerimizde 15 Temmuz saat 06:00 itibaren 17 Temmuz sabah 06:00 kadar Büyükşehir Belediyemiz ve iştirakimiz Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş.'ye ait olan toplu taşıma araçlarımız ücretsizdir.[*]

Berktuğ
site denetçisi

1 hafta önce - Prş 10 Ağu 2017, 22:51

Alıntı:
Marmara Adası Duyuru
Marmara adalı yolcularımıza Akıllı Balkart ile Erdek-Saraylar-Tekirdağ gemi seferlerimizde Yaya Ulaşımı %50 indirim. [*]

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara