Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana İncirlik Üssü Kapatılsın!..
« önceki   123 ... 131415

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 15

Incirlik ussu kapatilmali mi?
Evet kapatilsin. 80.1%  80.1%  [286]
Hayir kapatilmasin 19.9%  19.9%  [71]
Toplam Oy : 357

alvardar

9 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 00:25

NATO üssü değilmiş. Yıllardır kandırılıyoruz. Sömürge ülkesi değilsek kapatılsın.

Misafir 728

8 ay önce - Çrş 08 Şub 2017, 19:51

Artık bir önemi kalmadı zaten körfez ve ırakta bir sürü üsleri yenilerini de ekleyecekler muhtemelen...Eskiden elimizde en azından önemli bir kozumuzdu bu üs ama biz bu kozu yıllar içinde yitirdik çünkü olur olmaz her zaman bu üsle tehdit ettik halbuki sürekli kullanmalarına izin vereceksin bu üsse muhtaç edeceksin sonra en ihtiyaç duyduğun zaman tehdit edebileceksin..

Misafir f1c

2 ay önce - Cmt 19 Ağu 2017, 02:19

incirlik üssü vücuttaki kanserli hücredir. ülkemizin zararına çalışan ve 15 temmuzda çok aktif olan bu kanserli hücre zaman geçirilmeden ülkemizden temizlenmeli bu cerahat yüklü yara kaldırılmalıdır. yoksa çok yakında metastaz yapacak ve ülkemizi güçsüz hale getirecektir. metastaz yapan kanserli bir hücre o vücudun ölümü demektir. Türkiyeye hiç bir yararı olmayan incirlikteki bu yabancı cisim hemen kopartılıp atılmalıdır. ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR.

Misafir 0bd

2 ay önce - Cmt 19 Ağu 2017, 12:29

Darbe bu üstte planlanmadımı? Bir çok fetöcü bu üstten kaçırılmadımı ee o zaman neden halen aktif? Vatana bu üstten kast etmedilermi?

kilicm
1 ay önce - Çrş 23 Ağu 2017, 04:24

duygusal olarak baktigimda ben de ulkemde amerikan veya baska bir ulke askerinin postali topragima degsin istemiyorum. yalniz isin bir de politik kismi var. rus bir arkadasim bana soyle bir sey demisti: "her ne kadar rus mafyasi meshur olsa da turk mafyasi daha tehlikeli. cunku siz turkler ofkeyle once bir sey yapiyor, sonra yaptiginiz seyin dogru mu yanlis mi oldugunu dusunuyorsunuz."

son birkac yilda cevre ulkelerde amerika'nin us kurabilecegi bir cok yer olustu. eger ki nato ussu ulkemizden tasinirsa tehlike canlari cok fena caliyor demektir.

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET