Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir 15 Temmuz Şehitler Kavşağı (Hastane Kavşağı)
« önceki   123 ... 444546 ... 515253   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 45
atk16
7 ay önce - Sal 03 Oca 2017, 10:24

Kavşak inşaatının bitmemesinin eleştirisini ben belediyeye yaparım. Çünkü işi yapan firma ile ben muhattap değilim halk olarak belediye muhattap. Ben yapılan işe bakarım. Çünkü ben oyumu belediyeyi alan partiye verdim firmaya değil.

Misafir 3c4

7 ay önce - Sal 03 Oca 2017, 15:22

Hastane kavşağında Belediye ile mütehait firma arasındaki anlaşmazlıktan dolayı şuanda sadece Belediye işçileri çalışmaları sürdürmekte kavşak aslında birkaç güne açılacakmış sadece hava şartlarından dolayı don olduğundan dolayı asfalt atılamıyor çizgilerde çizildiğinde kavşak hemen açılacakmış trafiğe komple anlaşmazlık konusu ise Altıeylül kavşağının yapım işinin kendilerine verilmemesi Altıeylül kavşağının yapım işi ile doğum evi kavşağını yapan firma ile görüşmelerde sürdürülmekteymiş.

ahmet sert
7 ay önce - Çrş 04 Oca 2017, 10:12

Sabah saat 09:00 gibi bu bölgeden geçtiğimde, yine daha önce de yazdığım gibi BŞB. yeleği giymiş 10 kişiden biraz fazla sayıda personel gördüm.Ayrıca köprünün altında, Basri Otel tarafında iki üç işçi tarafından kilit taşı döşeme işi yapılıyordu.Yine aynı yerde önceki gün yapılmaya başlanan demir çerçevelerin bittiğini gördüm, buraya da Atatürk İlkokulu tarafına yapıldığı gibi bitkilendirme, süsleme çalışmaları yapacaklar muhtemelen. Köprü üstündeki asfalt ile diğer yerlerdeki asfalt (Gençlik merkezi önü ve akaryakıt istasyonu önü) ile diğer asfalt atılan yerlerdeki son kat asfalt atma işlemi dışında çok fazla iş kalmamış.Bunun dışında kalanlar temizlik, ufak tefek rötuşlar gibi işler.Bize; inşallah havalar da şimdilik iyiyken bir iki günde bitirsinler demekten başka yapacak, söyleyecek bir şey kalmıyor

Berktuğ
site denetçisi

7 ay önce - Çrş 04 Oca 2017, 20:10

Mesaiye gidip-gelirken bölgeden geçmekteyim. Kavşaktaki aydınlatmalar artık yanıyor.

Eray10t

7 ay önce - Çrş 04 Oca 2017, 21:11

Cumadan itibaren yeni sistem geliyor asfalt atımı filan yine epey bir ertelenecek sürekli uzuyor

Misafir 20f

7 ay önce - Çrş 04 Oca 2017, 21:25

Kışı beklerlerse asfaltı mart gibi atarlar demiştim

ahmet sert
7 ay önce - Çrş 04 Oca 2017, 21:49

Evet, aslında Mart, ya da kış sonunu falan beklemeye gerek yok.Çok fazla sürecek bir iş değil, fazla asfaltlanacak bir yol yok.En fazla bir, bilemediniz iki gün sürecek asfalt çalışması var.Birkaç gün sürecek iyi bir hava yakalandığında iş süratle bitirilebilir.

ahmet sert
7 ay önce - Sal 10 Oca 2017, 22:06

Kış girdi, maalesef şirket de fos çıkınca iş uzadıkça uzuyor.Şu işe artık el atsalar ve bir şekilde bitirseler çok iyi olacak, maalesef en fazla bir haftada bitecek iş yılan hikayesine dündü dönecek.

atk16
7 ay önce - Pts 16 Oca 2017, 11:08

Yılan Hikayesine dönen kavşak çalışmasından bir haber var mı ?

Hulusi karıseven
7 ay önce - Sal 17 Oca 2017, 14:58

Dün gece yücel yılmaz şantiyeden fotoğraf paylaştı asfaltlama başladı mı yağmur yoksa havalar nispeten iyi asfalt atılabilir

sayfa 45
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 444546 ... 515253   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara