Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Belediye Şehiriçi Otobüsleri
« önceki   123 ... 31323334   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 32
AlperTunga38
6 ay önce - Pzr 10 Tem 2016, 20:52
Kayseri’de toplu taşıma ücretlerine yapılan zam geri çekilsin.

Arkadaşlar Kayseri de toplu taşıma yapılan zammın geri çekilmesi için başlatılan imza kampanyasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz sizde internetten bu haksız zammın çekilmesi için imza atın

[url=]www.reklam_link/p/kayseri-de-toplu-taşıma-ücretlerine-yapılan-zam-geri-çekilsin[/url]

Kayseride toplu taşıma ücretlerine yapılan zam geri çekilsin.

Belediye yıllarca devlet hazinesinden hiçbir para almadan Kayseri'ye belediye hizmetlerini sunduğunu övünerek söylemektedir. Ancak bu hizmetlerin faturasını sürekli halka kesmektedir. Muhtemelen bu artışta yeni tramvayların getirileceğinden dolayı olmuştur. Bu masrafların halktan kesilmemesini ve halkın bilinçlenmesini istiyorum. Bu belirli belirsiz ücret artışlarına dur diyelim!

Şehir içi ulaşımda kullanılan toplu taşım araçlarındaki ücret tarifelerine 21 Şubat 2016 Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece itibariyle %25 zam yapıldı.

Söz konusu zam ile birlikte aktarmasız manyetik kağıt bilet fiyatı 1.85 TL'den 2.50 TL'ye yükseltilirken, zamlı tarifeye göre Tam Kart 1.75 TL'den 2.10 TL'ye, Öğrenci Kart 1.15 TL'den 1.30 TL oldu. Ayrıca kullanılan bilet kategorisine ilave aktarma fiyatları ise her bir biniş için 30 kuruş olarak belirlendi.

Bu haksız zamlara hayır demek için lütfen kampanyayı imzalayıp paylaşalım.

melih95
6 ay önce - Sal 19 Tem 2016, 23:36

Kendi adıma konuşuyorum ben gerçekten bu özel halk otobüslerinde nefes almadan, sıcaktan Bayılacak duruma gelerek yolculuk yapmaktan bıktım. Kliması olan otobüs sayısı iki elin parmaklarını geçmiyor. Onlar da zaten cezayı umursamadigi için klimasini calistirmiyor. Gerçekten büyük rezillik. Buna bir şekilde öyle ya da böyle bir çözüm bulmak zorundalar.

Ahmet Bby

6 ay önce - Çrş 20 Tem 2016, 10:42

Klima varmı araçlarda? Çalıştırmıyorlarsa şu sıcakta insaf. Tramvaylarda az buçuk çalışıyor serin oluyor en azından.

Nazmi

6 ay önce - Çrş 20 Tem 2016, 10:57

Vatandaş, klimanın çalıştırılması hususunda talepte bulunmalı. Kayseri, şehir içi ulaşımda en pahalı illerden birisi maalesef. Bir dünya bilet parası alıyorlar, kavurucu şu sıcaklarda vermiş olunan paranın karşılığını hizmet olarak alınmalı. Bazı otobüslerde klima yok. Ya klimalı yeni araçlar alınmalı, yada klima monte edilmeli otobüslere. Bunu talep etmeli vatandaş belediyeden, keyiflerine bırakılırsa daha çok eziyet çekilir. Çoğu otobüs özel zaten. Aldıkları para mersedes travego, verdikleri hizmet magirus dolmuş

melih95
6 ay önce - Çrş 20 Tem 2016, 18:29

Aynen öyle. Tesadüfen klimalı bir otobüse denkgeldim. Klimayı açması konusunda ısrar etmeme rağmen açmadı ve üstüne çocuk kandirir gibi klima yok ki dedi bana. Sanki ben bilmiyorum..

zadeomer

4 ay önce - Çrş 07 Eyl 2016, 00:58

talas anayurt hattına iki katlı otobüs çalıştırsalar hiç fena olmaz kayserinin en kalabalık hattı olduğunu düşünüyorum

Sakacıyunus
3 ay önce - Pzr 09 Ekm 2016, 22:21

Kayseri büyükşehir belediyesi tomarza belde ve köylerine belediye otobüsü verecekmiş. Otobüsler muhtemelen otokar doruk 220 le olmalı.

caglar9451
1 hafta önce - Sal 10 Oca 2017, 18:07

Kayseri'de bulunan BMC CNG otobüsler harbi sinir bozuyor ayakta dururken vitesi sarsıntılı geçiriyor,anı fren yapıyor,frene bas çek yapıp dolmusçu gibi davraniyorlar....

Uğurcan Bölükbaşı
1 hafta önce - Sal 10 Oca 2017, 18:27

Pardon, birşey merak ettim.
Kayseri Belediye otobüsü filosunun ayrıntılı dökümü nedir?
İnternette aradım, aradım bulamadım...
Birileri bana yardımcı olabilir mi?

Ayrıca IK-161'leri orada hâlâ kullanıyor musunuz?

Sakacıyunus
5 gün önce - Prş 12 Oca 2017, 15:16

Kayseri Büyükşehir belediyesi nin efsane otobüslerinden 0302t 1992modelv6

(+)

sayfa 32
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 31323334   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM