Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Abdullah Egemen

2 ay önce - Pts 09 Oca 2017, 01:05

Yahu Ahmedim park da yapılsın biz niye park yapılıyor demeyiz ki, memlekete kim çivi çakarsa Allah razı olsun deriz. Bizim kastımız şu; neden sırf proje olsun diye neden halka şirin görünme olsun diye ortaya proje sunulup sonra unutturuluyor. Yoksa Yeşilyurt Belediyesi hakkaten bişeyler yaptı ve yapmaya da çalışıyor ancak hayali proje üretmesi de bir o kadar yakışık almıyor.

serhat_44

2 ay önce - Pts 09 Oca 2017, 05:10

Alıntı:
Başlanmadı hala bu kule projesine. Oysa oylama falan da yapılmıştı. Hele hele şöyle 90-100 mt. falan olsa tadından yenmezdi ama yalan oldu. İşte böyle önce yapacağız deyip halkı beklenti içine sokup sonra sessiz sedasız proje çöplüğüne atıldımı deli oluyorum. Madem yapmayacaksın neden ortaya atıyorsun üstüne bir de oylama yapıyorsun. Hızlı giden at misali gelir gelmez onlarca proje görseli ortaya atarsan dışkın böyle seyrek düşer. Kimse kusura bakmasın.

Sanırım kule gedik tepesine bi park yapıyolardı Abdullah abi orada yapılıyordu boyu 40 metre olacakmış

https://kanalmalatya.com/kent-park-kultur-evi-ve- ...lismalari/

Abdullah Egemen

2 ay önce - Pts 09 Oca 2017, 13:16

Sevindim doğrusu Serhat. Gedik nispeten yüksek ve şehre hakim bir konumda bu sebeple 40 mt yükseklik sorun olmaz herhalde.

egebabacan
1 ay önce - Pts 13 Şub 2017, 20:40

Son durum nedir?

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler