Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
BursaRAY'da Meydana Gelen Arızalar ve Kazalar
« önceki   123 ... 91011   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 10
Batur

3 ay önce - Cmt 26 Ksm 2016, 21:45

Altepe belediye başkanlığı işini beceremedi. 2. kez Bursa’nın başına gelmesi büyük hata oldu.

Raylı sistemin uzunluğu arttı ama vagon sayısını aynı derecede artıramadı. Yerli vagon dedi ama ortada ya bir sıra ya iki sıra vagon var. Zaten hepsi gelse bile onlar da yeterli olmayacak.

Trafikteki araç sayısı her gün artıyor ama bu adamın Bursa’ya kazandırdığı bir tane bile yol yok. Sürekli kamulaştırma yaptık yol açtık muhabbeti yapıyor ama sokak aralarına açtığı işe yaramaz yollardan başka bir icraat yaptığı yok.

Ben senelerdir diyorum raylı sistem için ulaştırma bakanlığından destek alınsın, uyduruk tramvay hatları yerine metro sistemi yapılsın, bunun daha yeni aklına geldi. Ortada olmayan Yıldırım metro hattı için bakanlıktan destek istiyor beyefendi, bugüne kadar aklı neredeydi?

Bu adamın yerine acilen kayyum atanması gerekiyor. Bu gidişle 2019’a kadar arkasında bir enkaz bırakacak.

Cüneyt5316

3 ay önce - Cmt 26 Ksm 2016, 23:30
😕😕🙏🏻atfedesiniz 😕😕

Ya abi kızıyorum beddua ediyorum. Bu yüzden sayfadaki başlıktaki arkadaşlardan özür diliyorum. İnsan sinirinden bazen ne dediğini bilemiyor.Hatamın farkındayım.Oy veren olarak böyle karşılık bulmak insana koyuyor.Başlık aracılığıyla Sn.ALTEPE dende özür diliyorum.

Ama şu haberede bakarmısınız...

http://m.bursadabugun.com/haber/altepe-nin-tweet- ...63676.html

erdinct
3 ay önce - Pzr 27 Ksm 2016, 00:17

bu ne ya.

Anıl 95
3 ay önce - Pzr 27 Ksm 2016, 00:40

Misafir olarak mesaj attıktan sonra kendi hesabına girip + puan veren wowturkey üyesi (temsili)

Misafir a3a

3 ay önce - Pzr 27 Ksm 2016, 11:10

Kendi hesabindan kendisini mi ovmus belediye baskani )) Bu adamkarin herseyi takiyye herseyi yalan ve sinsilik.

Necatiemre

3 ay önce - Pts 28 Ksm 2016, 18:10

Bugün saat 15:10 gibi gelmesi gereken tren arızadan ötürü 15:40'da geldi. Ben işe geç kaldım ve patronla atıştık. Arkadaşlar ben bunu mükerrer yaşamak zorunda mıyım ? Geçitten Merinos'a B36 otobüs 2,60tl alıyor + 1,35 tren alıyor -0,10 validatör iade ediyor. Şu fiyatla ben 30 yaşında arıza yapan Tren'den ötürü geç kalıyorum işime. Ben bunu yaşamak zorunda mıyım ? Bir değil iki değil. Arkadaş şu pahalılıkla biz bu sorunu yaşamamamız lazım ama yakamızı bırakmıyor bunlar. 14L geçiyor mahallemden 2,80 tl alıyor yer bulabilirsek tercih ediyoruz. Gittiğimiz mesafe ile ödediğimize bakıyorum gerçekten çok pahalı. Hadi onu geçtim kalitesiz. Şimdi partizanlıkla değilde vicdani olarak cevaplayın hak mıdır bu ?

Biz Recep Altepe'ye rağmen bu evliya şehrinde yaşıyoruz kimse bize dem vurmasın

sağsalim
3 ay önce - Pts 28 Ksm 2016, 19:24

maalesef bursa daha bu anlayıştan çok çeker demedi demeyin. şu ana kadar yapılan onlarca yanlıştan kim kime hesap sordu? meydancık mahallesini biliyor musunuz bilmiyorum ama recep altepenin bursaya yaptığı en büyük kötülük burasıdır. bir akrabağım orada oturuyor o anlattı. kamberliği park yapınca belediye bütün çingeneler meydancık mahallesine taşındılar. bölge iğrenç bir hal aldı. polisler kamera koydu ama hala uyuşturucu satıyorlar. kamerayı bonzai satıcılarını izlemek için değil polisleri izlemek için koydular diyor. hala rahat rahat cama tıklatıp uyuşturucu alıyorlarmış. polise şikayet ediyorlarmış polis gelmiyormuş, gelirse de durmadan geçip gidiyormuş. iki şeritli batçıklar, tokiler, eski vagonlar, nostaljik tramvay, Mudanya kavşağı .....

başkana zamanında helal olsun demiştim. eski vagonları modernize edip kullanıp ucuza kapatacak diye işi. ama bu iş çok uzun sürdü ve eski vagonlar sisteme adapte olamadı. yeni vagon alım işi de normalden uzun sürünce problemler büyümeye başladı. bence altepenin kendi başına iş açmasının sebebi stadyum projesi. yine bir kaç fanatik arkadaş çıkıp tepkilerini gösterecek belki, bursada yaşayıp vergi veren ama maçla futbolla bursasporla ilgisi olmayan yüzbinlerce kişinin hakkını stada gömdü başkan. sonra stadyum işi uzadıkça maliyetler arttı bütçede açık vermeye başladı, vagon alamadılar, ki hala daha stadyumun bağlantı bilmem ne yollarından ötürü sıkıntı çekiyoruz, ve başkan günden güne önemli projelerde maliyetten kaçıp stadın açığını kapatmaya çalışınca şehrin de bünyesi bozuldu. günden güne büyüyen trafik ve metro sıkıntısı baş göstermeye başladı.

ama yine ne yazık ki bursaya atılan kazıkların hiç birinin hesabı sorulmadı ve sorulmuyor. yine bir bomba patlar, bir darbe olur da birileri mağdur olur, biz de belediye seçimleriyle devlet yönetimimize destek veririz. bize yakışan hızlı tren uçak seferi değil, parksiding kaplama restorasyon ve yeşil beyaz kaldırım boyaları

eray36
3 ay önce - Cmt 17 Arl 2016, 21:26

Şehreküstü İstasyonu'nda Emek ve Üniversite yönü kapalıydı. Medical Park önünden otobüsler kalkıyormuş. Karşı yön açıktı. Güvenlik görevlileri megafonlarla anons yapıyorlardı.

Necatiemre

2 ay önce - Pzr 08 Oca 2017, 17:11
Şalter arızası

Arkadaşlar doğu hattında şalter arızası olmuş , bu arıza 2 aylık bir malzeme beklenmesine sebep olmakta. Emek tarafına hurda tren gelmiyor 1-2 haftadır , neden diye sorduğumda bu şekilde söyledi görevliler. Doğu hattını kullanan arkadaşlar varsa , son durum nedir acaba ? Aktarma gidiliyormuş Allah kolaylık versin. Yazık valla bu karda kışta.

Cüneyt5316

2 ay önce - Pts 09 Oca 2017, 00:05

Yeni olan birşey değil yılbaşına 5-6 gün kala oldu.O tarihte Noel tatilinde olan ülke tatilden sonrada üretimin 2 ay süreceğini söyledi.o Zaman'dan beridir otosansitte bulunan şakterden ek hat döşemesi yapıldı lakin soğuk havada genleşen hat üzerinden metro geçmesi sebebiyle koptu.Ve o gün bugündür sanırsam cumalıkızıktan öteye aktarma araçları ile yolculuk devam ediliyor.

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara