Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya - Hürriyet Parkı
« önceki   123 ... 4445464748   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 45
Mustafadgn
4 ay önce - Çrş 04 Oca 2017, 12:32

Alıntı:
Proje güzel. Sanırım Ticaret lisesi, eski öğretmenevi ve hemen yanında bulunan bir lise daha vardı onu yıkacaklar ancak bu bahsettiğim yerlerde yoğun ağaç popülasyonu var ve ben proje videosunda meydanı çok boş buldum neredeyse hiç ağaç yok.Umarım bomboş değil de ağaçlı bir meydan kazandırılır. Emeği geçenlere teşekkürler.

Endişenizde çol haklısınız.Kernek meydanında olduğu gibi beton değil yeşillik, ağaç görmek istiyoruz.

Misafir 86a

4 ay önce - Çrş 04 Oca 2017, 12:48

youtube a 9 ay once eklenen bir video. Onaylanıp onaylanmadigi bilinmiyor. Baskilli arkadas daha simdiden dalga gecmeye baslamis...Bak diger uyeler dalga gecmemis fikir beyan etmisler oneri sunmuslar. Olmasi gerekeni yapmislar. Tesekkurler sehrini seven arkadaslarima !

Misafir 05b

4 ay önce - Cmt 07 Oca 2017, 20:05

Bence güzel bi proje ama inşallah hızlı yaparlar ve abdullahın dediği gibi ağaçlar başka yere taşınır

Misafir a55

4 ay önce - Cmt 07 Oca 2017, 23:26

güzel paylaşım teşekkürler

Abdullah Egemen

4 ay önce - Pzr 08 Oca 2017, 20:37

Ağaçların başka yere taşınmasını istemiyorum. Ağaçlar olduğu yerde kalsın geri kalanına yapılsın meydan. Orada yüzlerce yıllık ağaçlar mevcut umarım taşınmazlar olduğu gibi kalırlar. Öğretmenevi çay bahçesinin içerisindeki ağaçlar asırlık çınarlar, yazık olur vallahi.

sayfa 45
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 4445464748   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler