Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsunspor [futbol]
« önceki   123 ... 105106107 ... 111112113   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 106
yalcinn

3 ay önce - Pzr 27 Ksm 2016, 23:35

Zemin iyi durumda sayilir . Pek cok Anadolu sehrine kyasla " Eski Stadlar " icinde en iyilerinden ! Bir de zeminle yonetimin baglantisini pek anlayamadim! Saha zemini ve bakimi Genclik ve Spor Il Mudurlugu"nun sorumlulugu icinde diye biliyorum .

adem5555

3 ay önce - Cum 09 Arl 2016, 08:04

(+)

yalcinn

2 ay önce - Prş 29 Arl 2016, 23:51
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ'DEN SAMSUNSPOR'A DESTEK

Liberal Demokrat Parti'den Samsunspor'a destek. Resmi twitter hesabında attığı tweetlerle sık sık gündem olan Liberal Demokrat Partisi sosyal medya sitesi üzerinden "Transfer yapın" mesajıyla Samsunspor'a destek oldu .Twitter'da attığı espirili tweetlerle sık sık gündeme gelen Liberal Demokrat Parti, son tweetini Samsunspor için attı. Bir çok kişinin sahte hesap sandığı ama LDP'nin resmi twitter adresi olan @liberaLDP, Samsunspor'a destek oldu. Sezona transfer yasağı ile başlayan Kırmızı Beyazlılar, yasağın devre arasında bitmesiyle gözler transfer tahtasına çevirdi. Bakan Akif Çağatay Kılıç'ın transfer tahsının açıkmasını bekleyen taraftarın gece Liberal Demokrat Parti'nin attığı tweetle yüzleri güldü.
LiberalDemokratParti ✔ @liberaLDP
@ResmiSamsunspor TRANSFER YAPIN
09:22 - 29 Aralık 2016
118 118Retweet 122 122 beğeni

serkan_life
2 ay önce - Pzr 08 Oca 2017, 15:01

Göztepeden eski oyuncumuz Famussa Kone,Altınordu'dan Göksu Türkdoğan ve Kenan Karışık ile kesin olarak anlaşıldığı söyleniyor.Ayrıca belçika takımı cherleroiden Mamadou Fall isimli bir forvet aldığımızda söyleniyor.Bu oyunculardan sadece eski oyuncumuz Kone'yi tanıyorum.Bizdeyken güzel bir performans sergilemişti ama bu sene göztepede kadroya giremiyor.Umarım transferler işe yarar ve Samsunspor bulunduğu yerden kurtulup ligi üst sıralarda bitirir.

smtcglr

2 ay önce - Prş 19 Oca 2017, 10:46

Şimdiye kadar yaklaşık 10 futbolcu geldi 1-2 tane daha gelmesi planlanıyor. inşallah gelen oyuncularla takım istenilen yerlere gelir. En azından bu sene ligte kalmayı garantilese de önümüzde ki sezon yeni stad ile yüksek sevilerde ki seyirci sayısı ile beraber süper ligi zorlasak.

Misafir 521

2 ay önce - Prş 19 Oca 2017, 11:34

adilov,ç gelmemeliydi

sezgince
2 ay önce - Prş 19 Oca 2017, 11:41

samsunum ne hallerde umarım toparlar

kurshad1957
2 ay önce - Prş 19 Oca 2017, 22:29

20 Ocak 1989 tarihinde kaybettiğimiz Samsunspor şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

uAERHAN
2 ay önce - Cum 20 Oca 2017, 08:33

Allah gani gani rahmet eylesin, tekrar basimiz sagolsun.

Özkan_Bayhan

2 ay önce - Cum 20 Oca 2017, 12:55

Samsunspor her zaman sevdiğim ve saygı duyduğum bir Anadolu kulübüdür. Süper Ligde olması gereken bir kulüp olmasına karşın şuan ikinci lige düşmemeye oynaması gerçekten üzücü. Ancak benim bugün Samsunspor'u anmamın nedeni 20 Ocak 1989 günü geçirdikleri o elim trafik kazası. O kazada hayatını kaybeden bütün sporculara Allah'dan (C.C.) rahmet diliyor ve hepsini saygıyla anıyorum. Aynı şekilde kazadan yaralı kurtulan sporculara tekrar geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Çok küçük bir çocuktum hatırlıyorum TRT'de haberlerde duymuştuk çok üzücü bir kazaydı. Türk Futbolunun acı günlerinden biridir.

sayfa 106
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 105106107 ... 111112113   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET