Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Yılmaz Edessa

10 yıl önce - Sal 10 Tem 2007, 13:46

Kendilerini kürtlerin temsilcisi gibi gösterip, iki millet arasında ayrılıkçı hareketler başlatmak isteyen bu dış destekli hareketten dolayı, "Kürdüm" diye konuşma yapan bu insancıktan utanıyorum. Ne yazıkki PKK terör örgütü aleyhine sloganlar atıp "Kürtçede" olsa tepkilerini dile getiren insanlara.. Aslında kürtçe tepki daha iyi lakin; bu adamların hiç bir şekilde kürt temsilcisi olarak görülmemesi gerektiğini gösteriyor. Eminimki "gerçek" kürt vatandaşlarda bu insandan utanıyordur.

Millet olarak sağduyulu olup bu insanların kesinlikle, osmanlı torunu kürtleri temsil etmediğini belirtmek isterim. Her milletten çıkar böyle soysuzlar. ABD'den gelen para ile soysuzlaşan insanlar bizim ülkemizin huzurunu bozmaya cesaret edebilecek kadar "beyinsiz"dirler.
Zaten gerekli yerlerin bu adam hakkında gereken işlemi başlatacağını tahmin ediyorum. En azından öyle gerekir.

Zafer

10 yıl önce - Sal 10 Tem 2007, 14:28

pekeke denilen bebek katili topluluğunun destekçisi olmak için ne gerekçeniz var, bölmek, yakmak, yıkmak neyi sağlayacak, bebek katili olmak çok mu hoşunuza gidiyor?

geri kalmışlığınızla sizi kullananların kölesi olmakla birşey kazanamazsınız..

Efendi olun efendi..

hakan1616
10 yıl önce - Sal 10 Tem 2007, 14:30

Bende bu iti pkk yi destekleyen dtp'den seçildi sanmıştım, öyle değilmiş.
Alıntı:
Meslek hayatına Sivas Şarkışla Lisesi’nde tarih öğretmeni olarak  başladı.16 yıl öğretmenlik görevini  yürüten Ertak,28 Mart 2004 tarihinde yapılan yerel seçimlerde ..p adayı olarak Şırnak Belediye aşkanlığı’nı kazandı.Ertak evli ve dört çocuk babasıdır.
(..p parti ismini merak edenler şırnak belediyesi web sayfasına baksınlar)
Toplumda çatışmayı, ayrışmayı körükleyen, terörü desteklediğini açıkçana belirten bir insan öğretmen bile olsa yaptığı konuşmaların affedilecek bir yanı yok. Kimbilir bu kişi öğrenci okuturken ne beyinleri yıkadı, galiba kaleler içten fethediliyor. Demekki çocuklara daha o yaşlarda aşılanıyor pkk sempatiliği.
Bizler bu şerefsizin söylediklerini konuşurken, bu kişinin baydemir köpeğiyle beraber kaç defa daha havlıyacağı meçhul.

MertAtesdaglı
10 yıl önce - Sal 10 Tem 2007, 15:12

Bırakın bu vatan hainleri konuşsun, konuşsun ki düşmanımızı bilelim tanıyalım.
Düşmanı tanımak bence çok önemli, kiminle mücadele edeceğimiz belli olsun. Bir gün gereken cevap eminim verilecektir.

onderyolbakan
10 yıl önce - Sal 10 Tem 2007, 15:13
Şırnak Belediye Başkanı: "pkk'yı Destekliyoruz"

Bu insanları hiç bir şekilde tasvip etmiyorum, lakin savcılıklar bu olayın hemen üzerine bu kişiler hakında suç duyurusunda bulunmaları ve gerekli incelemeleri yapmaları gerekir, ayrıca hükümet bu işin hızlanması için müfettişlerini yollayıp bir an önce bu olayı sonuçlanırmalarını sağlamalı ve bu kişileri dava sonuçlanana kadar görevlerinden açığa alımalıdır..
Bu ülkede bir çok etnik grup (Kürt, Çerkez, Abaza, Laz gibi) yıllarca beraber yaşamış, bu ülkeyi düşmanlardan kurtarmış ve bir Cumhurbaşkanımız bile kürt olduğunu itraf etmiş olduğunu unutmayalım ve bu şe......lerinde  kafalarına vura, vura anlatalım.
Bu ülke bir bütündür bölünemez ve bölümeyecektir.

Kaan-Kubilay
10 yıl önce - Sal 10 Tem 2007, 15:36

Ozgur olmayan bizim gibi ulkeler sahiplerinin sozunden cikamadigi surece bu it gibi pic soylularin agiz kokusunu cok dinler...Ab yalakalarini, uncle sam'in agzina bakanlari ve memleketi satanlari protesto ediyorum...

Burç

10 yıl önce - Sal 10 Tem 2007, 15:40

Bu başlıkta seviye epey düştü.
Hepimiz sinirleniyoruz ama burada ağzımıza geleni yazmayalım lütfen.
Biraz soğumaya alalım.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET