Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun - Çiftlik Caddesi
« önceki   123 ... 272829 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 28
Misafir d4a

1 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 19:25

Kardes senin sıkıntı mülteci muhabbeti. Uzatma istersen.

Misafir 3a5

1 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 19:43

Çiftlik Caddesi Samsun'un en işlek en popüler caddesidir. Bu sebeple Samsun halkının olduğu kadar bu şehirde ikamet eden mültecilerin de en sık uğray yeri doğal olarak burası oluyor ve burda onlara daha sık ratlamamız gayet normal.

Ülkenin hatta dünyanın genel sorunu olan mültecileri sadece Samsun'a ve bucaddeye hasmış gibi göstermenin bir mantığı yok.


Misafir e3a

1 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 19:43

Çiftlikte bir çok kişi rahatsız başlıkta ciftlik sen gereksiz uzatıyorsun.Misafir 3a5

1 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 19:48

Cevabını aldın bir üstte. Rahatsızsan gitmezsin kardeşim. Herkes özgürce dolaşıyor caddede, kimsenin rahatsız olduğunu birbirine girdiğini görmedim ama senin baska sıkıntın var bu aşikar...

Misafir 7cd

1 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 19:49

İstanbul Araplar'a teslim

2015-04-20 00:35:47

Beyoğlu tarih boyunca kozmopolit bir yer oldu. Hâlâ da öyle. İstiklal Caddesi'nde 72 milletten insana denk geliyorsunuz. Son yıllarda Araplar da bu fotoğrafın içindeki yerini aldı.

  İstanbul'a gelen turistlerin yüzde 18'i Arap. Özellikle Ortadoğu ve Körfez ülkelerinden gelen turistler kültürel yakınlık nedeniyle burada kendilerini evinde hissediyorlar. Taksim Meydanı'nın girişinde bulunan bir kafenin önündeyiz. Ertesi gün memleketlerine dönecek Kuveytli karı-koca, çay ile birlikte kafenin vitrininde bulunan devasa burma kadayıftan istiyor. Turistler tatlıyı yedikten sonra, birer kiloluk beş paket tatlı daha istiyor. Kafede çalışan Ahmet, meraklı bakışlarımız karşısında "Memleketlerindeki eşine dostuna götürecekler" diyor. Ahmet için aslında olağan bir durum bu. Çünkü o kafe Taksim'e gelen Arap turistlerin uğrak yerlerinden biri. Ahmet de her gün böylesi onlarca sipariş alıyor.


Misafir e3a

1 yıl önce - Pts 28 Ksm 2016, 21:33

Tamam ben gitmem kendi ülkemde başkaları gitsin gezsin dükkan açsın mahalle kapatsın haydi bakalım hep birlikte göreceğiz biraz daha zaman geçsin.Misafir 8b0

1 yıl önce - Sal 29 Ksm 2016, 16:21

SAMSUN ÇİFTLİK CADDESİ'NİN OTOPARK SORUNU ÇÖZÜLECEK

Samsun Çiftlik Caddesi'nin otopark sorunu çözülecek! Samsun Büyükşehir belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, esnafa müjde vererek, "Çiftlik caddemizin şu an en büyük sıkıntılarından biri olan otopark sorununa acil çözüm bulup caddemizde ticaretin artması için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çiftlik Caddesi esnafları ile buluştu. Esnafların sorunlarını dinleyen Başkan Yılmaz, caddenin şu anda en büyük sıkıntısı olan otopark sorununun çözüleceğini belirterek, "Caddede ticaretin artması için biz ne gerekiyorsa yapacağız. Yeter ki esnafımız iş yapsın " dedi.

Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve dernek üyeleri ile birlikte kahvaltı programında bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çiftlik Caddesi esnaflarının tek tek sorunlarını dinledi. Caddenin en büyük sıkıntılarından birinin otopark ve ışıklandırma sorunu olduğunu belirten Dernek Başkanı Cihat Karahan, caddedeki otopark sorunu çözülür ve dekoratif ışıklarla süslenirse burası gerçekten alışverişin kalbinin attığı bir mekan haline gelir" dedi.

ÇİFTLİK CADDESİNİ GÜZELLEŞTİRMEKTEN VAZGEÇMEYİN
Otopark sorununun çözüleceğini ve ışıklandırma konusunda da bir çalışma yapacaklarını söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da, "Caddenin asaletini yükseltecek çalışmalar yaparak Çiftliğimizi hak ettiği yere getirelim. Özellikle marka firmaları caddeye çekip orada ticareti artırmak için biz belediye olarak elimizi taşın altına koyacağız ve ne gerekiyorsa yapacağız. Sizler de esnaflar olarak ticaretin daha da artırılması adına neler yapılabilirlik konusunda bir istişare yapın. Caddedeki ışıklandırma ve otopark sorununu biz acilen çözeceğiz. Kamera sistemi kurup caddemizin güvenliği için de gereken adımı emniyetimizle birlikte atacağız. Sizler dernek olarak burayı geliştirmekten ve güzelleştirmekten asla vazgeçmeyin. Caddemizi bekara hanım boşar gibi konuşanların eline asla bırakmayalım" diye konuştu.

Esnaflarla olan kahvaltı programında Başkan Yılmaz'a Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Turan Çakır, Genel Sekreter Yardımcıları Zennube Albayrak, Mustafa Yurt ve Fen İşleri Daire Başkanı Serkan Çam da eşlik etti.


adem5555

1 yıl önce - Pts 19 Arl 2016, 01:29


(+)


adem5555

1 yıl önce - Cum 06 Oca 2017, 20:25


(+)


Misafir 1e1

1 yıl önce - Pzr 22 Oca 2017, 16:02

Kesinlikle eski cazibesi kalmadı. Araçlar geçerken ve insanların omuzları birbirine değerek yürürken çok daha canlı ve keyifli bir caddeydi Çiftlik...sayfa 28
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 272829 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET