Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Abdullah Egemen

7 ay önce - Çrş 04 Oca 2017, 22:23
Malatya'da Biten veya Devam Eden Projeler İndeksi [Arşiv]

Sevgili Dostlar,

Malatyamız tüm ülke gibi son oniki yılda resmen çağ atladı. Birçok devlet ve belediye projesi hayata geçirildi ve geçirilmeye de devam ediyor. Sanırım bu projelerin çoğunun kendine ait bir başlığı var lakin bir o kadarının da yok.

Böyle bir başlığa ihtiyaç duymamın sebebi 2004'ten beri Malatyamızda neler yapılmış veyahut neler inşa aşamasında tek bir kefede birleştirip arşiv mahiyetinde bir başlık oluşturmak.

Hem biz hem de bu güzide şehrimizi merak eden, neler yapılmış ne gibi yatırımlar almış diye sorgulayan dostlarımız tek tıkla 2004'ten sonraki projelere göz atabilecekler.

Siz dostların katkılarını bekliyorum. Özellikle konuya siyaseti ve diğer ayrıştırıcı şeyleri dahil etmeden sadece yatırımlar üzerine fotoğraflı bilgi amaçlı mesajlar atacağınıza yürekten inanıyorum. Unutmayalım konuyu özellike Haberler ve Sohbet başlığında açmadım dolayısıyla sadece fotoğraflı ve bilgi içeren mesajlarınızla katkı sağlayacağınızı umut ediyorum. Tartışma ortamı yaratacak mesajlar tarafımca silinecektir. Lütfen sadece fotoğraflı mesajlar atalım. Maksimum foto minimum yorum olsun.

Şimdiden katkı sağlayacak dostlara teşekkür ediyorum.

İlk ve bence en güzel yatırımı ben yüklemek istiyorum;

Turgut Özal Tabiat Parkı

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Eray_44

7 ay önce - Çrş 04 Oca 2017, 22:40

Malatya 25.000 (TOKİ bilgilerine göre) Seyirci Kapasiteli Stadyum ve Spor Kompleksi İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi (İkmâl İnşaatı) 04.01.2017 tarihi itibari ile %85 seviyesine gelmiştir.

Kaynak

(+)

(+)

(+)

(+)

Abdullah Egemen

7 ay önce - Prş 05 Oca 2017, 09:30

Malatya Büyükşehir Belediye Binası

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Misafir c4b

7 ay önce - Prş 05 Oca 2017, 09:49

Yeni Devlet Hastanesi,Yeni Nikah sarayi, yasam ve spor merkezi , trambus projesi,Battalgazideki tarihi yapilarin ozellikle surlarin onarimi,yeni Battalgazi bld sarayi,Battalgazi ilce sinirlari icindeki eski devlet hastanesinin yikilmasi ve bir anlamda yenisinin baslamasi,yapilmakta olan yeni ilce garaji...

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler