Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun - Atakum
« önceki   123 ... 129130131 ... 156157158   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 130
birolkys
1 yıl önce - Prş 29 Arl 2016, 14:16

HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ' Atakum ilçesinde 2017 yılının projeler noktasında zirve yılı olacağını kaydeden Başkan Taşçı şunları söyledi: “İlçemizin önemli eksikliklerinden birisi devlet sağlık hizmetlerinden vatandaşlarımızın faydalanamıyor olmasıydı. 2017 yılında Eğitim ve Araştırma Hastanesi EK Hizmet Binası hizmet vermeye başlayacak. Aynı şekilde Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamları projesi de 2017 yılında halkımızın hizmetinde olacak. Yeni Mahalle Çocuk Oyun Alanı, Kapalı Pazar Yeri ve Spor Tesisini de 2017 yılında halkımızla buluşturacağız. Bu doğrultuda yapımı devam eden önemli projelerimize ek olarak yapımına 2017 yılında başlayacağımız projelerimiz de çok konuşulacak. Planlaması ve proje hazırlıkları biten 14 büyük projemiz var. Hızlı bir şekilde çalışıyoruz ve ilçemizi geleceğe hazırlıyoruz. Elde edilen başarının temelinde ise kesinlikle halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde oluşumuz var. İlçenin eksiklerinin tespiti, bu eksiklerin giderilmesi, projelerin hazırlanması ve gerçekleştirilmesinin her aşamasında vatandaşlarımızdan fikir alıyoruz. Bu fikirler doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz.”

evrenkocaman

1 yıl önce - Çrş 04 Oca 2017, 13:52

Atakum Kaymakamlığı arkası


(+)


Misafir 07a

1 yıl önce - Cmt 21 Oca 2017, 13:34

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Osmanlı Hamamları'nın ilçe turizmine büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Atakum Belediyesi tarafından yapımına başlanan Osmanlı Hamamları projesinin inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor. Osmanlı Hamamları inşaat alanında incelemelerde bulunan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, mühendislerden bilgi aldı. İnşaatın hızlı bir şekilde devam ettiğini kaydeden Başkan Taşçı, projenin tamamlanmasının ardından önemli bir turizm alanını ilçeye kazandırmış olacaklarını belirtti. Projenin, yerli ve yabancı turistleri Atakum ilçesine çekeceğini ifade eden Başkan Taşçı, bu yılın yaz aylarında Osmanlı Hamamları'nın hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

"Projede yok yok"

Atakum ilçesi Mevlana Mahallesi'nde devam eden inşaatta incelemeler yapan Başkan Taşçı, "Osmanlı Hamamları'nda 850 metrekarelik havuz kısmı ve 850 metrekarelik hamam kısmı olacak. Toplam 1700 metrekare kapalı alanı olacak olan Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamları'nın çevresinde de 1000 metrekarelik bir yeşil alan oluşturulacak. Projemiz, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı(OKA) tarafından Turizmin Geliştirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Yatırımlarına Mali Destek Programı kapsamında 659 bin 622 TL destek aldı. Kadın ve erkekler için ayrı bölümler olarak tasarlanan proje kapsamında havuz, sauna, tuz odası başta olmak üzere birçok donatı bulunacak. Her yönüyle ilgi çekici bir mimariye sahip olacak olan bir proje. 2017 yılının yaz aylarında hizmet vermeye başlayacak olan Osmanlı Hamamları, Türkiye'nin ve Samsun'un önemli turizm noktalarından birisi olacak" şeklinde konuştu.

"Sözlerimizi tutuyoruz"

İlçenin öncelikli eksikliklerinin giderilmesi noktasında hızlı bir çalışma programı ile hareket ettiklerini ifade eden Başkan Taşçı, "İlçe halkımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Öncelikli taleplerini sorduğumuzda hastane ve hamam isteklerini dile getiriyorlardı. Çok şükür bu iki önemli eksiği gideriyoruz. Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası ile Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamları aynı zaman diliminde hizmet vermeye başlayacak. Yine yapımı devam çok sayıda projemiz 2017 yılı içerisinde ve yaz ayları ağırlıklı olarak tamamlanarak Atakumlu hemşehrilerimizle buluşturulacak. Verdiğimiz sözleri tutmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Durmadan, duraksamadan ilçemiz için üretiyoruz, çalışıyoruz. Halkımızın bize duyduğu güvenden aldığımız güçle Atakum ilçesini yarınlara taşıyoruz" diye konuştu.Atakum
1 yıl önce - Cmt 21 Oca 2017, 17:54

Başkanın söz verdiği atakuma üniversite sözü ..kitapçıkda bile yok o projeyi hiç ettiler...

Misafir 1e1

1 yıl önce - Pzr 22 Oca 2017, 12:42

Atakum'a üniversite saçmalığı nedir zaten orda bir 19 Mayıs Üniversitesi varken. Önce hastane işini halletsinler...sayfa 130
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 129130131 ... 156157158   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler