Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya Büyükşehir Belediye Binası
« önceki   123 ... 103104105
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
kilitli
sayfa 105
Muneccim
2 hafta önce - Çrş 04 Oca 2017, 09:54

Başkan oy kullandiginda sadece baskan kullandi zannedilince, kendine ozgu bir hareket yapti zannedilince ne boş adam diyorsunuz, Reisten vekiline kadar herkes oy kullandi dedigimizde de kendine ozgu hareketi yok ki diyorsunuz

cimbomlueray
2 hafta önce - Çrş 04 Oca 2017, 10:08

Ülkenin tek derdi Anadolu Ajansı'nın fotoğraflarını mı oylamak? Bundan bile kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyosunuz. Bugün Malatya trafiğini çözmek için ne yaptın? Su kesintilerinin sebebi ne? Onu anlat bana.
Yakında şimdi evden çıktım işe gidiyorum. Köşkümde çay içiyorum paylaşımı da yapar.

Muneccim
2 hafta önce - Çrş 04 Oca 2017, 10:28

Alıntı:
Ülkenin tek derdi Anadolu Ajansı'nın fotoğraflarını mı oylamak? Bundan bile kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyosunuz. Bugün Malatya trafiğini çözmek için ne yaptın? Su kesintilerinin sebebi ne? Onu anlat bana.
Yakında şimdi evden çıktım işe gidiyorum. Köşkümde çay içiyorum paylaşımı da yapar.

Ayni kaygilara 3 devlet baskani, 20ye yakin bakan, 350 civari vekil ve belediye baskanlari icin de sahip misin oylama icin sanki ankaraya gidip oy kullanmis. Oylama bitmeseydi link verirdim 2 dakikada oylamayi tamamlayabilirdiniz

Bu fotograf da ozhaseki hayranlarina gelsin
Oylamadan bir fotograf

sayfa 105
« önceki   123 ... 103104105
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler