Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Trabzon - Forum Trabzon Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 34
Berat1
7 ay önce - Pts 02 Oca 2017, 15:53

Duyduğuma göre foruma yapılan ek binaya H&M gelicekmiş. Kesin mi bilmiyorum. H&M gelse güzel olur H&M kaliteli ve uygun fiyatlı bir marka.

Jolly Roger
7 ay önce - Pts 02 Oca 2017, 16:00

Almanyadaki genclerin 70% H&M'den giyiniyor dersem yalan olmaz herhalde.
Fiyatlar Uygun Kalite idare eder.

Misafir ace

6 ay önce - Pzr 22 Oca 2017, 19:26

Büyükşehir Belediyesi izin vermiş galiba avm nin büyütülmesi için. Bugün yerel sitelerin birinde yazıyordu. Çalışma falan var mı avm de.

Burçak Sağlam

6 ay önce - Pzr 22 Oca 2017, 23:13

henüz bir çalışma başlamadı

Misafir e7b

2 ay önce - Cmt 17 Hzr 2017, 01:12

Yerel haber sitesinden daha az önce okudum. Esnaf çok şikayetçiymiş. Ek yapılırsa bizi dahada zora sokar diyormuş. Proje önümüzdeki hafta belediye meclisinde oylanacak. İzin çıkmayabilir. Esnaf avmnin istihdam dışında hiçbir ek gelirinin olmadığını aksine yerel halka zarar verdiğini belirtiyor. Siz katılır mısınız bilmem ama ben kesinlikle karşıyım. Forum trabzon bölgesel çapta hizmet veren bir avm. Haftasonu buraya rizeden artvinden gümüşhaneden bayrburttan giresun ordudan hatta erzincandan bile geliniyor. Üstelik yaz aylarında biliyorsunuz körfezden gelen arap turistler ve gurbetçilerle beraber şehrin nüfusu 800.000 den 1.5-2 milyona kadar çıkıyor. Yazın aşırı yoğun bir bölge ve ben hem avm yi hemde esnafı gözlemledim. Kesinlikle hepsi gayet tıkır tıkır işlemekte. Esnafı zora sokan bir durum yok. Avm şehre biraz uzak ve trabzon sahil hattında 30 kmye yayılmış büyük bir şehir. Daha da büyüyor artık göç veren değil alan bir kent oldu. Esnafta gayet iyi durumda kimse yakınmasın. Uzunsokakta iğne atsan yere düşmez. Hiç avm yüzünden kepenk kapatan esnaf görmedim. Avm ayrı esnaf ayrı ikisi kesinlikle birbirini olumsuz etkilemez. Forum küçük bile kalıyor büyütülmesi şehir açısındanda iyi olur turizm açısındanda. Ayrıca yapılacak başka projelerle esnafa rant kazandırılabilir. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Esnaf hiiç şikayet etmesin yazın kazıkladığı araplardan bol bol kar elde ediyor maşallah. Yaz gelince fiyatlar tüm şehirde uçuşuyor. Esnaf açgözlü olmasın yeter. Zaten fazlasıyla kazanıyor bunun üstüne daha fazlasını istemesi çok ama çok abes ve ayıp kaçar. Gerekirse yeni avmler dahi yapılmalı. Ben hayatımda bu kadar paraya aç esnaf görmedim. Yazık.

sayfa 34
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler