Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir 0eb

2 hafta önce - Cmt 31 Arl 2016, 15:42

Trabzon da kaç tane 5 yıldızlı otel olmuş olacak bununla beraber. İnşallah otel çöplüğüne dönmez Trabzon.

Misafir 23d

2 hafta önce - Cmt 31 Arl 2016, 16:38

Antalyada bin tane otel çöp değilde trabzonda çöp niye olsun.Yazın trabzon,karadeniz serin severler için cennet,antalyada ateşseverler için cehennem varsın isteyen istediği yere gitsin.

Berat1
2 hafta önce - Pzr 01 Oca 2017, 12:29

Otelin yanından geçerken baktığımda temel katını bitirmişlerdi.

Misafir 7eb

2 hafta önce - Pzr 01 Oca 2017, 12:59

Temel katından kastınız beton mu döküldü yoksa sadece çukurlar mı açıldı. Arkada ki fotoğraflar da henüz temel açma çalışmaları yapılıyor gibi gözüküyor.

Berat1
2 hafta önce - Pzr 01 Oca 2017, 15:01

Alıntı:
Temel katından kastınız beton mu döküldü yoksa sadece çukurlar mı açıldı. Arkada ki fotoğraflar da henüz temel açma çalışmaları yapılıyor gibi gözüküyor.

Onlar eski fotoğraflar benim demek istediğim binaların yer altındaki katı olur ya o kat. Otelin yer altındaki katını yapmışlar.-1. kat diye geçiyor herhalde

muradenes
2 hafta önce - Pzr 01 Oca 2017, 15:23

Haddinden fazla otel açildi denilebilir,ama gercek suki onumuzdeki 10 yil icinde ulkemin bir numarali tatil yoresi ordu-batum hattı olacak ve yilda 4-5 milyondan fazla yerli ve bi okadarda ona yakin yabanci turist icin az bile bi rizemde ve artvin de hatta ordu giresunda baya bi otel eksikligi var...

Berat1
2 hafta önce - Pzr 01 Oca 2017, 15:25

Alıntı:
Haddinden fazla otel açildi denilebilir,ama gercek suki onumuzdeki 10 yil icinde ulkemin bir numarali tatil yoresi ordu-batum hattı olacak ve yilda 4-5 milyondan fazla yerli ve bi okadarda ona yakin yabanci turist icin az bile bi rizemde ve artvin de hatta ordu giresunda baya bi otel eksikligi var...
Trabzon 2015 senesinde kendi başına yaklaşık 3 milyon yerli ve yabancı turist çekmiştir.İlerki 10 yıl içinde 4-5 milyondan daha fazla olacağını düşünüyorum.

Murat Dinç
2 hafta önce - Pzr 01 Oca 2017, 17:01

Yolu olmayan yere otel yapılıyor, gerçekten şaka gibi. Beş yıldızlı otele tek şeritli yoldan gidilecek. Boztepe ve Çukurçayır bölgesine yüzlerce konut yapıldı ancak halen 40 yıllık yol kullanılıyor, yol konusunda tek bir çalışma bile yapılmadı.

miyavmiyav
2 hafta önce - Pzr 01 Oca 2017, 17:22

Alıntı:
Yolu olmayan yere otel yapılıyor, gerçekten şaka gibi. Beş yıldızlı otele tek şeritli yoldan gidilecek. Boztepe ve Çukurçayır bölgesine yüzlerce konut yapıldı ancak halen 40 yıllık yol kullanılıyor, yol konusunda tek bir çalışma bile yapılmadı

Büyük ihtimalle kanuni bulvarıyla çözmeyi düşünüyolar ama onun yeteceğini düşünmüyorum.Ortahisar belediyesinin sayfasında Meydan-Çukurçayır arasında bir yol planlandığını söylüyor ama hala güzargah belirli değil.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET