Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 159

1 yıl önce - Pts 18 Tem 2016, 15:16

Yapılsın samsunuma herşey yapılsın İstanbul da Ankara da izmirde ne varsa Karadeniz in gobeginedeyapilsin.

Kamer55

1 yıl önce - Pts 18 Tem 2016, 19:44

Sanırım golf turizmi için yan ulaşım olarak düşünüldü. Kendi özel uçağına atlayan gelecek. Maksat şehre para girsin. Turizm artsın.

canvarol55

1 yıl önce - Sal 19 Tem 2016, 15:48

Eğer, golf truzimi için düşünülüyorsa veya bir harika bir proje. İşin güzel yanı samsun; konya, gaziantep veya mersin gibi şehirlerle göre yarışabilen bir şehir değil ama onlara fark atacak ayrıcalıklı projeleri hayata geçiriyor

adem5555

1 yıl önce - Sal 19 Tem 2016, 16:30

Büyükşehir Belediye Başkanı bence bir adım önde düşünüyor. Bugünden 5-10 yıl sonrasına yönelik yatırım yapıyor. Bugüne kadar yaptığı hizmetlerde bunu doğrular şekilde.

Misafir 7fa

1 yıl önce - Çrş 20 Tem 2016, 16:44

Artik Biktik yani Samsun neden Mersin yada Konya veya Gazianteple yarisamasin ANLAYAMIYORUM !!!!!!!!

Samsunun ayricaligi var denizi var yatirim konusunda bu illere bile fark Atmaya Devam ediyor benmi körüm yoksa insanlarimizmi görmüyor Samsuna Yapilan PROJELERI Türkiyede Hangi iller bu kadar gelisiyor söyleye Bilirmisiniz....????????

Misafir ef2

1 yıl önce - Çrş 20 Tem 2016, 21:12

yer yanlış diyen arkadaşlara katılmıyorum. samsunun doğusu gelişmeye ve her şeyi yapmaya daha müsait. sebebi ise oldukça geniş ve düz alanlar var. batı taraf ise doldu zaten.

EnEsEs55
1 yıl önce - Prş 28 Tem 2016, 02:28

Samsunun merkezinden batısı turizm doğusu bussiness

adem5555

1 yıl önce - Prş 04 Ağu 2016, 18:16

Samsun daki arkadaşlar var mi bir hareketlilik ?

Misafir 64c

8 ay önce - Cmt 24 Arl 2016, 06:16

Bana kalirsa yanliş bir seçim stol havalimani gerek varmi sizçe bençe yok ben oraya dolgu alani yaparak havaalani için değilde bir başka imkanlar sunardim yani havaalani gereksiz hem Samsun kent olarakta Doğuya doğru Büyümekte... illerleyen yillarda o Bölgeye binalar yapildimi o Dolgu alanini Ben Batipark gibi Büyük Gezi Parki yapardim içinden Kanalar geçiçek şekilde Gondollarla Gezi düzenlerdim... yani Sehirin dibine havaalani yapmak yanliş hem Carşamba havalimanina yakin bençe başka birşey ile Faydalanmali o alan böyle düşünüyorum... yazik mağdem Dolgu yapiliyor adam akili birşey yapsalar yani Havaalani gereksiz hemde çok gereksiz yani koskoça Bafra ve Çarsamba ovalari dururken boş alanlar var çok denizi doldurup havaalani yapilmasi saçmaliktan başka birşey değil.. bosa masraf Golfsahasi ama süper oldu ona birşey diyemem cok güzel görüntü verdi Samsuna.... Lütfen biri Büyükşehir Belediyesine Yazi atsin yada imza Toplansin Başka Proje Düşünsün biz Samsun halk olarak Başka Projesi yapilmasi kanatindeyiz.... Lütfen o Dolgu alanini maf etmesinler.... Lütfen Birşey yapmamiz lazim....😔😔😔

Misafir 977

7 ay önce - Prş 29 Arl 2016, 23:40

Yeni gelişmeler varmi ? Proje ne durumda ?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET