Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri - Son zamanlarda Alparslan Mahallesi'nde cafe ve restaurant açma çılgınlığı
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
ilker22
10 ay önce - Prş 21 Nis 2016, 09:18

BurgerKing 700 istiyorsa MCDonalds 1.000.000 rahat istiyordur

Aslında oturup bakıldığında karlı yatırım olurmu tartışılır

Öğrenci mekanı sonuçta ama her öğrenci hergün hamburger yermi orda ?

Adamlar sırf çay 2tl 2.5tl diye 2 3 mekanı hergün full çektiriyor

Benim başlığım vardı heba oldu Talastaki cafe ve restaurantlar diye ilgisiz kaldı

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=140840

Nazmi

10 ay önce - Prş 21 Nis 2016, 09:49

Talas'ta ki Kafe-Restoran sayısı, Alparslan'dakinden çok daha fazla. Bence milletin açtığın başlıktan haberi yok İlker. Hoş, sende açıp bırakmışsin. Mekanların 3-5 fotoğrafını çekip paylaşsan, insanlara mekanlarla alakalı ne düşündüğünü belirtsen, hem başlığın yetim kalmaz, hem de insanlar bu başlıktan haberdar olup paylaşımda bulunurlar

Suzi Dilara

10 ay önce - Prş 21 Nis 2016, 09:57

Aynen Nazmi Bey haklı
Talas n'ooolmuş öyle ya kimse evde yemek yemiyor mu artık
Alpaslan'da da çok var ! Yolum ne zaman düşse bi yer yeni açılmış oluyor
bu işletmelerin sonu nolacak Üniversite tatile girecek ay sonunda Eee? Gerçi Ramazan ve Gurbetçi hemşehrilerimizin de katkısı olduğunu inkâr etmek olmaz
Allah nasip kısmet verir bi şekilde

ilker22
10 ay önce - Prş 21 Nis 2016, 10:22

Alıntı:
Talas'ta ki Kafe-Restoran sayısı, Alparslan'dakinden çok daha fazla. Bence milletin açtığın başlıktan haberi yok İlker

Ben başlığı açtım paylaşımda yaptım sizlerde destek olmadınızki

sen benden daha çok fotoğraf çekiyorsun az dağ bayır çekmede bana yardımcı ol ben hep akşam çıkabiliyorum

Nazmi

10 ay önce - Prş 21 Nis 2016, 10:26

Benim ilgi alanım, kafeden çok restoran, lokanta İlker Kafelere akmak pek tarzım değil, hemde üç kuruşluk şeye verdiğim onca paraya acıyorum. Özgür Şabanoğlu'na söyle sen bunu Açtığın başlıkta bir kaç fotoğraf paylaştım demin, ama başlıkta 'Kayseri' yazmadığı için kaybolur gider birazdan söyleyim. Bence düzelttir o başlığı

Misafir 046

6 ay önce - Pzr 14 Ağu 2016, 09:12

Bütün ki kahvaltı üçretlimi yani fuzul evin verdigi

ilker22
2 ay önce - Pts 26 Arl 2016, 00:38

Leman kültür yakinda Kizilirmak caddesinde

Özgür Sabanlıoğlu

2 ay önce - Pts 26 Arl 2016, 20:41

Hadi canım Leman Kültür mü??
Leman Kültür de kesinlikle alkol olur. İznini nasıl almışlar acaba? Leman yıllardır Kayseri ye gelmek isterdi ancak alkol ruhsatından dolayı gelemezdi.

ilker22
2 ay önce - Sal 27 Arl 2016, 08:22

Özgür ben yine alkollü olacağını düşünmüyorum alkolsüz bir mekandır sadece cafe olarak hizmet vereceğini düşünüyorum

Misafir 7ea

1 ay önce - Prş 29 Arl 2016, 18:42

Ilker bey oyle olsa gelmezdi sonucta mecbur degil kayseriye gelmeye konseptlerini bozacaklarina ihtimal vermiyorum

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET