Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adıyaman - Özel Halk Otobüsleri


ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Sal 10 Ksm 2015, 17:51
Adıyaman - Özel Halk Otobüsleri


CITIPORT, ADIYAMAN BELEDİYESİ'NDE YERİNİ ALDI
Alıntı:
Anadolu Isuzu ‘nun ürettiği CITIPORT Otobüsü Adıyaman Belediyesi'nin filosundaki yerini aldı.Satışı, Anadolu Isuzu Adıyaman Yetkili Araç Satış Bayii; Özdicle tarafından yapılan 3 adet CITIPORT törenle teslim edildi. Adıyaman Belediye Başkanı, Fehmi Hüsrev Kutlu tarafından teslim alınan araçların ‘Sanayi Sitesi-Devlet Hastanesi’ hattında hizmet vereceği bildirildi.

Teslim aldığı CITIPORT’ un direksiyonuna geçerek şehirde tur atan Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu, Anadolu Isuzu’nun kentlerin yeni yıldızı olarak adlandırılan toplu taşıma aracı CITIPORT’un özellikleri ile eşsiz olduğunu söyledi.

Başkan Kutlu ayrıca aracın teknik bakım ve donanımı ile ilgili olarak 4 görevlinin Anadolu Isuzu’nun İstanbul Kocaeli Şekerpınar Tesislerinde eğitim gördüğünü de belirtti.

Şehrin Yeni Yıldızı; CITIPORT
Kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınarak ideal tasarım anlayışı ile geliştirilen CITIPORT, Anadolu Isuzu markasını gururla taşıyor.

Kaynak: http://www.tasimacilar.com/citiport-adiyaman-bele ...17168h.htm

ISUZU CITIBUS İLE FİLOLAR GÜÇLENİYOR
Alıntı:
Adıyaman Belediyesi dört ay önce Anadolu Isuzu’nun Avrupa ödüllü Isuzu Citiport’u ile yenilediği filosunu, Isuzu Citibus otobüsleriyle güçlendirdi.Adıyaman Belediyesi filosuna katılan 6 adet Citibus törenle Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’ya teslim edildi.

Düzenlenen teslimat töreninde konuşan Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu şunları söyledi :
“Dört ay önce filomuza katılan ve gecen ay Avrupa’nın en konforlu ve en ergonomik otobüsü ödülüne layık görülen Isuzu Citiport’larla birlikte halkımızın hizmetinde olacak. Citibus otobüslerimizle şehiriçi ulaşım konusunda büyük adımlar attık. Adıyamanlı hemşerilerimize en iyi, en rahat ve en konforlu hizmeti sunuyoruz. En iyi araçlarla halkımıza sınırsız hizmet sunmaktan mutluyuz. ‘’

Kaynak: http://www.tasimacilar.com/isuzu-citibus-ile-filo ...17497h.htm

Kısa zamanda filosuna 9 adet otobüs ekleyen Adıyaman Belediyesi'ne hayırlı olsun.hmzzncrkrn

2 yıl önce - Çrş 20 Oca 2016, 20:54
adıyaman belediye otobüsleri


Ikinci cevreyolundan ikinci bir hat açıldı sanırım hayırlı olsun[/quote]

hmzzncrkrn

2 yıl önce - Cum 02 Arl 2016, 22:13

Adıyaman belediyesi 10 yeni araç aldı. Hayırlı olsunBerktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Çrş 28 Arl 2016, 21:18

TEMSA’DAN ADIYAMAN'A 10 ADET AVENUE
Alıntı:
Adıyaman Belediyesi kentiçi ulaşımda otobüs filosunu TEMSA yatırımları ile yenilemeye devam ediyor. Belediyenin filosundaki otobüs sayısı 10 Avenue alımıyla birlikte 32’ye yükseldi.Adıyaman Belediyesi şehiriçi ulaşımında yaşanan sorunları ortadan kaldırmak amacıyla otobüs yatırımlarına devam ediyor. Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, şehiriçi ulaşımda daha modern ve kaliteli hizmet verilmesi amacıyla 10 adet Temsa Avenue yatırımı daha yaptıklarını belirterek, “Daha önce 9’u büyük, 13’ü küçük olmak üzere 22 adet otobüs yatırımı gerçekleştirdik. En son olarak 10 Temsa Avenue yatırımı ile toplam araç sayısı 32’ye ulaştı” dedi.


Adıyaman şehiriçi ulaşımında sorunlar bitiyor
Yeni alınan Temsa Avenue otobüslerin bulvarda hizmet vereceğini açıklayan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, “Şehir ulaşımında yaşanan problemleri tamamen ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Daha önce alınan otobüslere ek olarak, 10 yeni Temsa Avenue otobüs daha aldık. Bu yeni otobüslerimiz, diğer büyük otobüslerimizle birlikte bulvar üzerinde hizmet verecek. Bulvarda bulunan 9 metrelik 6 otobüsümüz de Altınşehir-Çevreyolu-400 Yataklı Hastane güzergâhındaki yeni açılan hatta hizmet vermeye devam edecek” dedi.

Avenue araçların teslimat töreni sonrasında şehir turuna çıkıldı. Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’da Temsa Avenue otobüsün direksiyona geçerek şehir turunda bir süre aracı kullandı.

Kaynak: http://www.tasimacilar.com/temsadan-adiyamana-10- ...18197h.htm

Hayırlı uğurlu olsun.


Misafir 376

9 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 15:27

Selam aleyküm adanamerkezden menzile halk otobüsü varmı yardımcı olun antalyadan gelicem

Misafir 695

9 ay önce - Cmt 17 Mar 2018, 12:45

adana merkezden yok. adıyaman merkezden gidebilirsin.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM