Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Jolly Roger
2 ay önce - Prş 22 Arl 2016, 17:32

Trabzon'da 533 Bina Yıkıldı
Alıntı:

kamulaştırma işlemleri henüz tamamlanmamış olan sadece 16 bina kaldı. Kamulaştırılan binaların yıkımını süratle gerçekleştiriyoruz. Son 16 binanın kamulaştırma işlemlerinin tamamlanmasıyla alandaki yıkımlar tamamlanacak

Bu 16 Bina yüzünden bu proje ne yaziki uzun sürüyor..
Ileride, niye bukadar sürdü, Oy toplamak icin uzatiyorlar, Milleti kandiriyorlar.
Diye paslanmis bahane üretilmesin diye haberi paylasiyorum

Kaynak:
http://www.medyatrabzon.com/trabzonda-533-bina-yi ...64519h.htm

cevat yılmaz
2 ay önce - Cmt 24 Arl 2016, 23:28
tabakhane kentsel dönüşüm projesi

valla bu memlekete kim bir kazma vurursa ondan allah razı olsun derim tarihi dokusuyla önem arzeden güzide şehrimizde zamanında yapılan çarpık yapılaşmanın eseri olan tabakhane,zağnos vadisi,çömlekçi mahalleleri belediye ve toki işbirliği ile yıkılıp yapılma aşamasında ama ben buradan eleştiri yapmaktan geçemeyeceğim evet yapılırsa çok güzel olacak olacak ama bahsi geçen mahallelerdeki ve bunlara bağlı olarak meydan ikinci etap çalışmalarında çalışmalar adeta kaplumbağa hızıyla yürütülmekte iş lafa geldimi estek köstek sudan bahanelelerle yok yapımcı firma kaçtı yok kamulaştırma bitmedi işi sürekli savsaklayıp duruyolar yaaa kardeşim birşey yapmıyacasanız ozaman niye yıktınız yok yıktıysanız ozaman yıktığınız hafriyatı ortadan kaldırın şehir sanki bugünkü haliyle suriyenin bombalanmış şehirleri gibi görülüyor bir trabzonlu olarak inanın üzülüyorum vede utanıyorum biz bunlara layıkmıyız bu şehir cihan padişahını yetiştiren sanat ve siyaset alanında ülkenin ileri gelen insanlarını yetiştiren tarihi bir şehir iş bunlara geldimi iftiharla bahsediyoruz ama hani derlerya aslan yatağından belli olur mamafih bizim yatağımız içler acısı bu şehir bugün ve geçmişte ülkenin yönetimi ve idaresinde çok önemli devlet adamlarını vekil olarak çıkardı şimdide öyle ama mum dibine ışık vermez derlerya sanki bizim için söylenmiş.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET