Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Haldun Turan

3 yıl önce - Sal 24 Arl 2013, 17:49

Acun Ilıcalı'nın satın almasıyla Tv8 kanalındaki yayın hayatı sona eren Telegol programının yorumcu kadrosunda şok değişiklik.

Para baldan tatlıdır tabii. Erman Toroğlu gene Bodrum'a gider sefasını sürer Marina Yacht Club'da görmüştüm kendisini 2012 yazında.
Alıntı:
Telegol'de Erman Toroğlu şoku!

Programın yorumcularından Erman Toroğlu, yayın hayatına devam etmesi halinde programda yer almayacak. Erman Toroğlu'nun programda yer almama gerekçesi ise Tv8'le yaptığı anlaşma.

Bu anlaşmaya göre Toroğlu, bir yıl boyunca çalışmasa dahi kanaldan ücretini alacak. Ancak eğer bu süreçte başka bir kanala geçerse anlaşma geçersiz olacak. Bu nedenle dinlenmek de isteyen Toroğlu'nun Serhat Ulueren'e durumu açıkladığı ve Ulueren'in de Toroğlu'nun isteğini kabul ettiği öğrenildi.

Kaynak: http://www.maraton.com.tr/telegolde-erman-toroglu ...10714.html

Haldun Turan

2 yıl önce - Pzr 31 May 2015, 14:26

Bugün Bodrum'da Erman Toroğlunu bir arkadaşıyla gördüm.Pazar yürüyüşüne çıkmış usta spor adamı.Bizde kahvaltıya gelmiştik ve kendisini gördüm Kumbahçede.

Kendisine Fenerbahçede kongre oldu ne olacak dedim onu üyelere sormak lazım ve başkan hakkında herkesin malumu hoş olmayan şeyler söyledi ve bende kendisini dinledim ve katıldım çoğu dediğine.

Erman abi Tayland tişörtümü gördü ne zaman gittin demeyi de ihmal etmedi.Bende 3 yıl önce gittim dedim

Erman Toroğlu'nun Bodrumda evi var.Oasis Avm'nin üzerinde evi.

(+)

(+)

Emir ERTEN

2 yıl önce - Pzr 31 May 2015, 14:29

Erman Toroğlu sıradışı bir yorumcu. Şike sürecinde müşteki sıfatıyla adliye önlerinde görmüştük kendisini.

Yakup

2 yıl önce - Pzr 31 May 2015, 14:47

Haldun bey'de bütün ünlülerle ile fotograf cektiriyor...

ads 1940
2 yıl önce - Pzr 31 May 2015, 14:48

Alıntı:
Bugün Bodrum'da Erman Toroğlunu bir arkadaşıyla gördüm.Pazar yürüyüşüne çıkmış usta spor adamı.Bizde kahvaltıya gelmiştik ve kendisini gördüm Kumbahçede.

FB düşmanı o herifin boğazını sıkmadın mı? ona haddini bildirmedin mi?

Haldun Turan

2 yıl önce - Pzr 31 May 2015, 14:53

Abimle merhabası var

Oğlumda Fenerli dedi zaten biliyoruz oğlunun Fenerli olduğunu.Erman Toroğlu Fenerbahçe düşmanlığından ziyade Aziz Yıldırım düşmanı ve dediklerine sonuna kadar katılıyorum.

Güzel fatih

2 yıl önce - Pzr 31 May 2015, 16:04

Selamımızı ilet Haldun Toroğlu beye

Cemoli D18
7 ay önce - Pts 12 Arl 2016, 13:21

Program O....ç...'lu küfür etti bombacılara ve onların tepelerine. Canlı yayında.
Adam içimizdekini söylüyor.
Doğru söze ne hacet.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET