Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
TOKİ Ankara Projesi

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
nuricool454
11 yıl önce - Cmt 16 Eyl 2006, 23:50
TOKİ Ankara Projesi

KONU   KONUT  

İŞİN ADI   BAŞBAKANLIK TOKİ
 TOKİ Ankara projesi

KONUM   Ankara

İŞİN TANIMI   220.000m² inşaat alanı olan projede 1275 adet konut bulunmaktadır.Proje 2 Kule ve 40 apartman bloğu, sosyal tesis ve alışveriş binasından oluşmakta.

TARİH   2006

DURUM   Devam Ediyor

Ahmet Gürkan
11 yıl önce - Cmt 16 Eyl 2006, 23:57

çok güzel bir projeye benziyor... ama Konum : Ankara denmiş, ankara'da nerede?

M.Ali
11 yıl önce - Pzr 17 Eyl 2006, 00:56

Toki, bu projeyi Esenboğa yolu üzerinde yapacak diye biliyorum.

Zaten eski haberlere de paralel bu bilgi, Esenboğa yoluna yapılacak rezidanslardan bahseden haberler vardı. Burada da 4 tane rezidans kulesi görüyoruz.

esra kahraman

10 yıl önce - Prş 14 Hzr 2007, 14:39

Alıntı:
Konutların çok komik fiyatlara satıldığı ve satışların başlamadan bittiğini söyleniyor. Bilen bilir Mesa Koru Sitesi'ne gelmeden önce eski araç muayene merkezinin bulunduğu yere dikiverilen konutlar bunlar
.

Gerçekten durum böyle evler çok güzel ve çok komik fiyatlara satıldı.Hemen önünde metro inşaatı devam ediyor bunun için TOKİ 'yi kaç kez aradım ne zaman satışlar başlıyacağını sordum aldığım cevap satış ilanını sitemizden duyuracağız oldu. Sonuç ortada...

ayhanyon
10 yıl önce - Çrş 20 Hzr 2007, 11:43

Bu proje oran sitesinde ve eski milletvekili lojmanlarının orada. mesa yapıyor ,adı oran park...iddialı bir proje

tolgae1903
10 yıl önce - Çrş 20 Hzr 2007, 19:45

yanılıyorsun....oran a yapılan proje  aşağıdaki başlıkta yer alıyor:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=39043

veya

www.parkoran.com

Altan Varol
10 yıl önce - Çrş 20 Hzr 2007, 23:00

Alıntı:
Gerçekten durum böyle evler çok güzel ve çok komik fiyatlara satıldı.Hemen önünde metro inşaatı devam ediyor bunun için TOKİ 'yi kaç kez aradım ne zaman satışlar başlıyacağını sordum aldığım cevap satış ilanını sitemizden duyuracağız oldu. Sonuç ortada...

Bunlara güvenirsek daha çok bekleriz. Şahsiyetsiz adamlar trafik muyene istasyonu arazisini parselleyip gaspettiler, herkesin gözü önünde. Nede olsa yağma Hasan' nın böreği ya.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet