Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
neşetyıldız

7 yıl önce - Cum 27 Ağu 2010, 09:25

Acaba diğer partilerin başkanlıkları nasıl korunuyor,bilgisi olan varsa onuda resimlesinler.Sanki savaş siper yerlerini hatırlattı.

isa_kul

7 yıl önce - Cum 27 Ağu 2010, 12:32

Alıntı:
AKP ve yandaş basının, parti üzerine yapışmış ''pkk ile görüştü'' iddialarından kurtulmak için verilen gazdan başka bir şey değil.

Yoruma Bak Hizaya Gel ...

Adamın evini sel basıyor kesin bu AK Parti oyunudur diyor
Adamın ayağı yolda bir taşa çarpıyor bil bakalım ne diyor ...

İnsan bu kadar önyargı ile hareket ederse burnunun ucundaki karartıyı görmez sonrada gider bodoslama bir duvara çarpar ...

Komik tutumlar bunlar , ancak gülesim bile gelmiyor çünkü bunun gibi yorumları okudukça karnım ağrıyor ...

Artık ne diyeyim ben sana , Bilemedim ...

- Hakkarideki parti binasını silahlı güvenlik güçleri koruyormuş
- Kendileri öyle bir süs veriyor
- Eee Başbakan sürekli süikast girişimleri atlatıyor
- Yav inanma onlarıda kendileri yapıyorlar
- Yav sen ne kullanıyorsun... Bu Ülkede Özal gibi bir adama mecliste suikast düzenlenmedimi , Eşref bitlis paşa Süikast ile öldürülmedimi , Adnan Menderes Asılmadımı ...
- E ne olmuş
- Bunları da mı demokrasi düşkünü insanlar yaptı
- Hepsi yalan hepsi
- Doğru neymiş onu söyle
- Doğrusu yok biz böyle gelmiş böyle gideriz , Bizden adam olmaz
- Kendi adına haklısın sizden adam olmaz , Ama ben ve biz , buna razı değiliz bizden Adam da oluyor , Başka şeylerde ... Sen var git kendi karanlık dünyanda korkularının bedelini öde . Merak etme , ben ve benim gibiler buraları aydınlatmaya devam edeceğiz ...

Türkiye Büyüyecek sen ve senin gibiler bir gün bu büyüklüğün altında ezileceksiniz ... Edirne'den Hakkari'ye

Ahmet Kozanlı
7 yıl önce - Cum 27 Ağu 2010, 23:47

Alıntı:
AKP ve yandaş basının, parti üzerine yapışmış ''pkk ile görüştü'' iddialarından kurtulmak için verilen gazdan başka bir şey değil.

- Bakın bakın pkk Akp binasını tarıyor haydin oy verelim referanduma demek ki pkk istemiyor Akp'yi!
- Zaman mı okuyorsunuz?
- Nerden anladınız, çok ilginç!
- Sırlar kapısı izleye izleye kalp gözüm açıldı!
- *????

Biraz gazete okuya bilen bir insan olabilseydin, Hürriyet ve milliyetteki haberleri de görür , bu şekilde mesajlar yazarak seviyeni belli etme ihtiyacı hissetmezdin.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/9253/0/1/iste-ak-p ...inasi.aspx

Mert Karakoyun

4 yıl önce - Pts 07 Oca 2013, 11:59

Resim çok ibretlik ya.Bunları Türkiyenin her yerindeki insanlara anlatmak lazım.Adamlar oralar gelişirse terör estiremeyiz diye korkuyorlar.

Cemoli D18
1 yıl önce - Prş 27 Ekm 2016, 12:21

PKK belası olmasa böyle korunmaz.
Anadolu'da böyle korunan bir bina yok

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET