Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir c0d

2 yıl önce - Pts 03 Ekm 2016, 19:15

hemşerimiz sayın kim kardashıan hanımefendi pariste otel odasında silahlı saldırıya uğramış. maskeli saldırganlar kim hanımın çok değerli mücevherlerini çalmışlar. hemşerimiz kim hanıma tüm anadolu vatandaşları adına geçmiş olsun diliyor ve üzüntülerimizi belirtiyoruz. tek tesellimiz fiziksel bir saldırıya maruz kalmamış olması.

Burç

2 yıl önce - Pts 03 Ekm 2016, 19:36

Alıntı:
tek tesellimiz fiziksel bir saldırıya maruz kalmamış olması.

gerçekten de, ya bu namuslu hemşerimizin namusunu kirletselerdi?

Şu Paris şehri de hergün daha bir tehlikeli hale geliyor birader..

ahmetsever
2 yıl önce - Pts 03 Ekm 2016, 22:23

Alıntı:
hemşerimiz kim hanıma tüm anadolu vatandaşları adına geçmiş olsun diliyor ve üzüntülerimizi belirtiyoruz.

Tüm Anadolu vatandaşları adına derken, beni o listeden çıkar, ben geçmiş olsun falan demiyorum, üzüntülerimi de iletmiyorum.

Offff offff ne olacak bu Paris'in hali, Kim otel odasında bile saldırıya uğruyor

Abdullah Egemen

2 yıl önce - Pts 03 Ekm 2016, 22:24

Kim hanımefendinin ülkemde ne kadar Kardashiayanı varmış yahu. Ulan banane elin bilmem nesinin başına gelenden. Ne adamlar var yav.

ahmetsever
2 yıl önce - Pts 03 Ekm 2016, 22:33

Alıntı:
Ulan banane elin bilmem nesinin başına gelenden. Ne adamlar var yav.

Bende aynı şekilde düşünüyorum.

Ama ne olacak bu Paris'in hali demeden edemiyor insan

mtoman
2 yıl önce - Sal 04 Ekm 2016, 13:18

Edit: konu zaten paylaşılmış. Demek neymiş, internette görmemiş gibi yüzüğünü sergilersen, hırsız ilk önce o yüzüğü sorar. Kanye West tarafından hediye edilen 20 karat yüzüğü elemanlar çalmış. Gösteriş kötü!

Bu saldırı İstanbul'da olsa yer gök inlerdi! Paris ne tehlikeli bir şehir! Terör, cinayet, hırsızlık, adam vurma! Ne ararsan var!

Emir GÖKER

4 ay önce - Çrş 01 Ağu 2018, 11:20

Ben bu konuya pek inanmıyorum. Ama Kardashianlar Ermeni asıllı olduğu için belki buralara uğramıştır ama Erzurumlı ve Karslı olduğunu sanmıyorum.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET