Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
emrah.kahraman
13 yıl önce - Pts 04 Hzr 2007, 12:11

Terminal otobüslerinin kaldırılıyor olması elbette çok yerinde bir karardır ancak neden hiçkimse firmaların kendi servislerinin hizmet vermesi gerekliliğini dile getirmiyor anlamıyorum? Türkiye'nin diğer illerinde uygulama bu iken neden bizde terminal otobüsleri veya belediye otobüsleri kullandırılıyor? Neden hepimiz durumu bu denli kanıksamışız?

Soruyorum: Terminale kadar ayakta gitmek yada şehir dışından terminale gece yarısı gelince sadece 90 numara çalıştığı için santral garajda elinizde bavullarla evinize nasıl ulaşacağınızı kara kara düşünmek hanginizin hoşuna gidiyor?

İlhan Yazgan
13 yıl önce - Pts 04 Hzr 2007, 12:34

Alıntı:
firmaların kendi servislerinin hizmet vermesi gerekliliğini

Gittiğim bir çok şehirde firmaların kendi sevisleri ve belli güzergahları varken ne yazık ki Bursa' da bu uygulama yok. Kendi adıma bunun nedeni ni çözebilmiş değilim. Terminal otobuslerine gelince 38 numara dışındakiler; genelde eski araçlar. İlk Bursa' ya gelişim; arkadaş bilmem kaç numaraya bin, şurada in diye anlatıyor bana. O numarayı buluyorum biniyorum üst-üste, sıkış-tepiş biniyoruz her tarafta çantalar var; aralarda koltukların üzerinde, varın siz düşünün ilk izlenimimi...

Cem Telgeren
13 yıl önce - Pts 04 Hzr 2007, 18:02

Alıntı:
Aldığım duyumlara göre 04.Haziran.2007 tarihinden itibaren terminalin ulaşım hakkı Burulaşa geçecekmiş.

Evet,bugün (04.06.2007) Terminal hatları Burulaş'a geçmiş sanırım. Çünkü biraz evel Sırameşeler de 96 numarada bir Conecto gördüm.

ERCAN AKGÜNGÖR

13 yıl önce - Pts 04 Hzr 2007, 18:07

http://www.bursa-bld.gov.tr/haber/haber.asp?HaberID=2137

Bursa belediyesi de kendi sitesinden olayı dorulayan bir haber yapmış. Herkese hayırlı olsun.

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Pts 04 Hzr 2007, 18:49

4 Haziran 2007 sabahından itibaren Bursa Terminal Otobüsleri'nin kaldırılması üzerine, sözü edilen araçların servisten çekilmelerinden önceki gelişmeleri içeren içinde bulunduğumuz bu başlık, tarafımızdan kilitlenmiştir.

Bundan sonraki gelişmeler, "Terminal Otobüsleri 4 Haziran 2007 Tarihinden İtibaren Kaldırıldı" adlı yeni açılan başlıktan devam edecektir.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=520229#520229

4 Haziran 2007 - 17:44
Site Denetçisi
Akın KURTOĞLU

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara