Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Mehmet CK
14 yıl önce - Pzr 28 Mar 2004, 04:02

Aydin kizma ama, olaylari kontrolden cikaran, bugunlere getiren , Kuzey Irak tezkeresinin konusuldugu esnada buraya attigin ABD yalakasi postalardi, alakasiz bir tecavuz davasini(Evet AIHM de tek ama sadece tek tecavuz davasi oldu Guneydogu terorle mucadelesi kapsaminda) buraya surekli koymandi. Muavenet' i yazdim, bu tecavuz haberi, Tezkere' nin kabul edilisini protesto ettik gene bu tecavuz haberi. Surekli Turkiye' yi kotuedin, seninki yapici elestiri degil, bir ermeni fanatigi ya da yunan fanatigin bile agzindan duyamadigim laflardi. Ordumuza gestapo bile dedin.

Umarim bu mesajim kisiye ozel denip silinmez, bunu ilk ve son kez site yoneticilerimiz ve moderatorlerimizden rica edecegim. Senin bu ABD yalakasi mesajlar, iste karsiligini boyle habire ABD ye ve AB ye yuklenen mesajlarla buldu. Hicbir sey de eskisi gibi olmayacak Aydin, ne yazik ki...

AydinE
14 yıl önce - Pzr 28 Mar 2004, 04:04

ayri Post'ta acikca bir tartisma yapsak.

En son AydinE tarafından Cum 09 Nis 2004, 08:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Mehmet CK
14 yıl önce - Pzr 28 Mar 2004, 04:10

BU siteyi nefret sitesi haline sen getirdin!!!!!

En buyuk Amerika, en kucuk Turkiye yazilarinyan bikan bir suru kisi kontrolu kaybetti, al sana iste her gun bir baska anti-Amerika postu aciliyor. 2003 Mart ayinda buraya geldigimde wowtukey cok ama cok farkliydi. Burc Abi' nin agzindan birgun ABD ile ilgili yazi okumadik. Ama simdi, cogu zaman haklisin, ama bir kere olan oldu....

Ama gel gelelim, olay Irak tezkeresine binince hem birincisinde hem de ileri seviyede ikincisinde senin sacma ve sert propogandan burayi fotograf sitesinden cok, Anti-ABD, Anti-AB formuna cevirdi. Aydin, cesaret degil, seninle artik konusmak istenmiyor. Kusura bakma , ben de artik devam edemeyecegim, saglicakla kal.

Iyi ki bu post acilmis, bu vesileyle icimdekileri dokmus oldum.

AydinE
14 yıl önce - Pzr 28 Mar 2004, 04:14

Alıntı:
Surekli Turkiye' yi kotuedin,

???

En son AydinE tarafından Cum 09 Nis 2004, 08:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

AydinE
14 yıl önce - Pzr 28 Mar 2004, 04:16

Alıntı:
En buyuk Amerika, en kucuk Turkiye yazilarinyan bikan bir suru kisi kontrolu kaybetti

????

En son AydinE tarafından Cum 09 Nis 2004, 08:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mehmet CK
14 yıl önce - Pzr 28 Mar 2004, 04:31

Tezkere ile ilgili mesajlarin hepsi silinmis. Ispatlanacak tek sey sana yazdiklarini hatirlatmak olabilir bundan sonra. Tek bir tecavuz davamizi agzina sakiz yapan sendin, sanki hergun oluyormus gibi...

Goruyoruz sizin askerleri Irak' ta...

Sen Turkiye' yi olumlu yonde elestirmedin, resmen rezil etmeye calistin surekli. bu yuzden de msajlarin Turkiye' yi rezil etmeye yonelik oldugundan uctu, Yni bir degil, butun moderatorler bu gorusteydi.. Zaten bu yazilar da ucacak... Belki olay uzaklastirmaya kadar varacak...

Bir seye inaniyorsam, bunca seyin sorumlusu sensin...

Ne yazik ki moderatorlerimiz yazilarinin cogunu sildigi icin de hicbir sey ispatlayamiyoruz. Zira mesaj sayin aslinda 2000 i gecmisti, yarisi ABD bayrakli...

Turkiye' yi rezil etmemismis, sen su soruma cevapla, buraya AIHM de gorulen tek tcavuz davamizin hem de Ingilizce haberini postaladin mi, postalamadin mi? Bunu okuyan bir yabanci ne der?

sipahi
14 yıl önce - Pzr 28 Mar 2004, 04:46

Bakin arkadaslar sakin olalim...

Hic bir mesaji silmeyeyim diyorum ama firsat bu firsat deyip nasil olsa utanilcak mesaj kalmaz deyip vurup vurusturuyorsunuz. Kisiye özgü mesajlarin yasak oldugunu hepimiz biliyoruz, bunda alinilacak bir sey yokki..Eger birseylerin atilmasini istemeyen bir arkadasimiz var ise kendi bilgisayarinda saklayabilir. Nitekim burasi benim ve diger üyelerin not defteri degildir.

Ben Moderatorüm gerekirse Burc'un mesajlarinida silerim. Zaten bana kendisi bu güne kadar herhangi bir silme olayinda niye sildin demedi!! Bana kendisi verdi tam yetkiyi...

Lütfen arkadaslar yineliyorum..Kendinize denmesini istemediginiz cümleleri baskasina yazmayalim. Her firsatta bir birimizi elestirecegimiz yerde bazen susmasini bilelim. Her düsündügümüzü dogru zannetmeyelim, her dogrumuzuda yazmayalim.

Bakin ne güzel bir ortam olusturmusuz. Her önümüze gelen üye ile bu kadar ugrasmak mümkün degil, o zaman mecbursun silmeye...Üye sayimiza bir bakarsaniz 850'yi gecti. Bu kadar insanla ugrasmak kolay degil. Hepimiz sukuneti saglamaya calisalim...Birbirimize yardim edelim.

Mehmet CK
14 yıl önce - Pzr 28 Mar 2004, 04:52

Tamam abi, sileceksen sil, kisiye ozel mesajdan ben de kaciniyorum ama, ekselanslari ne bir hukukcudur, ne de hukuk mevzuatini bilir, bir gaziye verilen ekstra tazminatin geri alinmasi haberini koymus buraya, daha once de tecavuz davamizi koyar dururdu.
Kesinlikle mesajlar keske silinmeseydi gibi bir sozu ima etmek istemedim, siteyi de not defteri olarak gormem de, gecen 2003 baharinda olanlardan sonra , kolay degil, hersey eskisi gibi olmaz...

burada artik ABD ve AB karsiti mesajlar gorecegiz ki buna ben de icerliyorum. Ama AydIn' in Anti-Turkiye mesajini gorecegime, sizlerin Anti-ABD mesajlarini gormeyi tercih ederim.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET