Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Koray Cerit
12 yıl önce - Cmt 28 Nis 2007, 17:26
Bursa 2. Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Ve Gelin Damat Fuarı


Bursa Kuaförler ve Berberler Odası ile Tüyap Fuarcılık'ın Bu Yıl İkincisini Organize Ettikleri Güzellik ve Kişisel Bakım Fuarı ile Gelin Damat Fuarı 28 Nisan Cuma Günü Açılıyor.
Kozmetik, estetik, sağlık ürünleri ve kuaför ekipmanları hakkında bilgi edinme imkanı sunacak Bursa 2. Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı’nda uygulamalı panellerde etkili makyaj yöntemlerinden çeşitli tedavi tekniklerine kadar birçok konu da ele alınacak. Fuar etkinlik bölümünde Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinden gelecek profesyonel takımlar tarafından saç şovları, cilt bakımı, makyaj şovları, botoks ve dans gösterileri organize edilecek ve gelinlik defilesi düzenlenecektir. Ünlü makyöz Corci, fuarda 25 yıldan bu yana geliştirdiği makyaj tekniklerini ilgililerle paylaşacak.  
                                GELİN-DAMAT FUARI
Evlilik Öncesi Hazırlıklar Fuarı, 28 Nisan – 1 Mayıs 2007 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ve evlilik hazırlığı yapan tüketiciye tüm ihtiyaçlarını bir arada görebilme, aynı zamanda satın alma ve evlilik ile ilgili organizasyonlarını gerçekleştirebilecekleri her türlü yan hizmeti bulma fırsatı sunacaktır. Fuarla eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek şovlar ve defilelerle beraber; seminer, panel ve eğitimler ziyaretçilere ilgi duydukları ve merak ettikleri farklı konularda bilgi edinme fırsatı sunacaktır.
         GEÇEN YILDAN FOTOĞRAFLAR:
 


 
                FUAR ALANI KROKİSİ
 

                                  NASIL GİDİLİR;
BURSA Fuar Merkezine ;
Kara Yolu Ulaşımı Otomobil ile istanbul’dan gelis
»E-5 Karayolu’ndan Yenikapi (Deniz otobüsü ile) --> Yalova Yalova-Bursa
»E-6 Karayolu’ndan izmit istikameti. Eskihisar, Topçular araba vapuru -->Yalova, Bursa. Otomobil ile Ankara’dan gelis.
»E-5 Karayolu’ndan Ankara-Eskisehir-Bursa yolu.
  ayrıntılı bilgi;
www.tuyap.com.tr


Koray Cerit
12 yıl önce - Pzr 29 Nis 2007, 18:43

Arkadaşlar Fuara giden ve oradan çektiği fotoğrafları bizimle paylaşmak isteyen arkadaşların fotoğraf ve yorumlarını bekliyorum.

halit t.
12 yıl önce - Cmt 02 Hzr 2007, 23:35

bu fuar geleneksel bir fuar haline geldi 50-60 senedir yapılıyor.ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet