Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
BJK 5106
1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 17:36

Geçmiş olsun Kemal Kılıçdaroğlu ve konvoyda bulunanlara.

Şehidimize de Allah'tan rahmet dilerim.

Bunların deneneceği biliniyordu zaten.

Allah beterinden korusun,tuzak kuranların tuzaklarını bozsun.

merdoo93

1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 17:44

Kemal kılıçtaroğluna geçmiş olsun şehidimize de Allah rahmet eylesin. zaten siyasi suikast veya girişimleri olabilir deniyordu. İnş. MHP veya diğer partilerede böyle girişimler olmaz liderlere olan güvenlik önlemi arttırılmalı. milletvekilleri de son derece dikkatli olmalıdır bence.

Gökhan Bengil 10
1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 18:20

Her ne kadar sağlam muhalefet yapamayan biriside olsa terörden medet umanlar tez vakitte geberir inşallah.

Misafir c1c

1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 18:25

Bir askerimiz Kılıçdaroğlunu korurken şehit oluyor, CHP'nin Tunceli vekili devlet koruyamıyorsa Tunceli'ler korur tarzında bir açıklama yapıyor. Böylelerine partide yer verilmemeli, hem CHP'ye hem bu ülkeye yazık.

oguzhancoskun

1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 18:31

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'da Kılıçdaroğlu'nu arayıp geçmiş olsun dileklerini iletmiş.
AKP Sayfalarından da genel yorum "birliğimiz bazılarının zoruna gidiyor bu millet bölünmez geçmiş olsun Kılıçdaroğlu" mesajları görmek doğru yolda olduğumuzun kanıtı... Biz birlik olunca güçlüyüz, güzeliz.

Ayrıca şehidimize de başsağlığı diliyorum... Allah mekanını cennet eylesin geride kalanlarına sabır versin...

nedimussoy

1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 18:42

Ergun Babahan'a gözaltı kararı verildi.
Aşağıdaki tweet'i nedeniyle.
Güzel...
TV kanalları

Figen
site denetçisi

1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 19:07

Alıntı:
Ergun Babahan'a gözaltı kararı verildi.

Sayın Cumhurbaşkanımız çok kararlı, hiç af yok. Türkiye'nin aleyhte olan kim, ne varsa ayıklanacak. Herkes, hepimiz bu süreçte üzerimize ne düşüyorsa yapacak, yapacağız. Türk milleti, tarih boyunca, farklılıklar olsa da, her zaman ülkesi için tek yürek olmuştur. Bu durumda teröristlerle işbirliği, fikir ve ağız birliği yapan, siyasi söylemlerine dikkat etmeyen her kim varsa, hainlik yapmış olur. TBMM çatısı altında T.C. vatandaşları tarafından seçilmiş siyasi parti de bir an önce hiç bir terör örgütü ile bağlarının bulunmadığını, söz konusu örgütü de terör örgütü olarak gördüklerini açık seçik beyan etmeleri gerekiyor. Derhal!!

Şehit düşen vatan evladımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Başta Sayın Kılıçdaroğlu olmak üzere bütün ülkemize geçmiş olsun.

mahmut11
1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 19:12

FETÖ'cü gazeteci saldırıyı övmüş ama sonradan kıvırmaya çalışmış ama becerememiş. Şerefsizler. Bunlar kansız ya. pkk kadar alçak bunlar.

Kılıçdaroğlu'na yapılan bu saldırıyı kınıyor, kendisine çok geçmiş olsun diyorum.

Şehidimize de Allah'tan rahmet diliyorum!...

ERHAN DEMİR

1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 19:17

İktidar ve ana muhalefet bir arada olunca bazı şerefsizlerin kanına dokunmuş ki bu saldırıyı yaptı ne yaparsanız yapın bu ülkeyi BÖLEMEZSİNİZ

Misafir 734

1 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 19:18

CHPli arkadaşlar oyuna gelmesin. Artık görüyorsunuz bu işin sağı-solu yok hedef Türkiyeyi bölmek.

Ben koyu bir Reisçi olarak sonuna kadar Kılıçdaroğlunun yanındayım.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET