Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
SAMANLI
7 yıl önce - Cum 23 Nis 2010, 11:48

Samsun'daki polise saldırının acısı henüz tazeyken benzer bir vakanın Kızıltepe'de yaşanması üzücü. Ölen polislere allah rahmet eylesin yakınlarına da başınız sağolsun diyorum. Gerçi birkaç sene önce de polisler küçük bir çocuğu ve babasını taramıştı Kızıltepe'de

AHMET HİSAR

7 yıl önce - Cum 23 Nis 2010, 11:52

Güvenlik güçlerimizin devlet büyklüğüne uygun hareket ettiğini düşündüğümden çok sabırlı hareket ediyorlar ama bizim içimizden geçen farklı bunların tamamen etkisizleşmeleri gerekir bu SOYSUZLARA fazla yüz verildi mecliste bile rahat durmuyor ŞEREFSİZLER .Şehidimize ALLAH tan rahmet niyaz eder bütün POLİS kardeşlerede sabır dilerim.

Barbaros K
7 yıl önce - Cum 23 Nis 2010, 12:40

Alıntı:
Mardin'de polisimizi şehit edenler öldürülerek ele geçirilmiş.

Haber doğrudur. Dün Akşam bu öldürülen leşlerden birirnin Diyarbakırda sözde cenaze töreni vardı... konvoyu kendi gözlerimle gördüm...

Ayrıca çelik yelek konusunu açalım... arkadaşlar Polisin elinde hem hafif hemde ağır çelik yelekler var. ancak hafif olan (ABD polisinin kullandığı) sadece 9x19 mm ve 7,65 tabanca mermilerinde işe yarıyor. uzun namlulu silahlar için mecburen seramik plaka gerekli ve seramik plakalı çelik yelek giyen bir polisin doğuda yazın 40 dercede hareket kabiliyeti bayağı bir sınırlanır..ve seramik plakalı bir çelik yelekle günde 14 saat araç içerisinde oturmak imkansız bir durumdur. Çözüm ise shortland tarzı zırhlı araçlardır. ancak bunlarda ekonomik olarak çok pahalı araçlardır... Ford transit connect ler zırhlandırılırsa o araçlar yerinden kıpırdayamaz hale geliyor. Çünkü motorları güçsüz...

Misafir 305

1 yıl önce - Sal 16 Ağu 2016, 19:36

Yillar once saldiri olan yerde gecenlerde yine oldu. Bolge halkinin destegi olmadan bunlarin olmasi imkansiz. Su gunlerde fetoculerin ustune gidilirken bu pkk denen illete yardim yataklik eden hain surusude unutulmamali.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET