Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
wowTURKEY mesaj sayısı ile gelen haklar
« önceki   123456 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 5
sipahi
10 yıl önce - Pts 16 Nis 2007, 22:18

100 mesaj sınırı çok değil, az bile.

bazı yeni üyeler bu rakama 4-5 günde ulaşabiliyor. 4-5 günde daha sitenin içeriğini kavramamış üyelerimizin benim veya diğer arkadaşlarımızın mesajlarını puanlamasını ben şahsen istemiyorum. puanlama sistemi eksilerin çok olması dahilinde puan verme yetkisini erteleyebiliyor veya engelleyebiliyor. doğru kullanıldığı zaman herhangi bir kimseyi bir denetçi gibi siteden geçici de olsa uzaklaştırabiliyor. diğer bir önemli faydası mesela okuduğumuz mesaja cevap yazmaktan ziyade puanlayıp geçip gidiyoruz. mesaj kirliliğini, geyiği ve amansız sürtüşmeyi, kısır döngüyü engelliyor.

elbette her sistemin artıları ve eksileri olur. bazı üyelerimizde 6 ayda anca 50 mesaja ulaşıyor. bunlar için bir dezavantaj elbette.

site olarak genel bakmak durumundayız.

Cem Telgeren
10 yıl önce - Pts 16 Nis 2007, 23:03

Alıntı:
100 mesaj sınırı çok değil, az bile.

Bence de az.Ben bu konuda biraz daha sertim herhalde.Bence mesajlara puan verebilmek için gerekli mesaj sayısı mümkün olduğunca yukarıya çekilmelidir.Çekilmelidir ki mesajlara puan verebilme hakkını elde eden üye en azından bu hakkını kazanana kadar geçen zamanda sitenin amacını tam olarak anlayabilsin.Maalesef puan verme yetkisi olan ama bu yetkisini site amacını tam olarak kavrayamadığından doğru kullanamayan o kadar çok üyemiz varki.Ben inanıyorum ki sitede sırf iş olsun diye  (-) puan vererek adeta kendisini ispat edebilme uğraşı içinde olan tam olgunlaşmamış üyeler de mevcut maalesef.Tabii bunlar zaman içinde tespit edilip ayıklanıyorlar ama o ana kadar da sitede yapmadıklarını bırakmıyorlar.İşte buna engel olabilmek için bence mesajlara puan verebilme yetkisi barajının mümkün olduğu kadar yükseltilmesi gerekiyor.

melahat kandur
10 yıl önce - Çrş 18 Nis 2007, 14:51

kayıt oldum ama resimler hala küçük neden göremiyorum teşekkürler  :

En son melahat kandur tarafından Çrş 18 Nis 2007, 15:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ayhan
10 yıl önce - Çrş 18 Nis 2007, 14:54

tıklayınca büyür  

g.kurtça
10 yıl önce - Prş 10 May 2007, 12:05

selam site kurallarını okuyorum ve gerçekten gerekli olduğunu düşünüyorum.ancak daha şimdiden bir kurala takıldım.yeni bir konu başlığı ekleyip fotğraflarımı yüklemek istiyorum siteye.bu msj sınırı yüzünden başlık açamıyorum.eklemek istediğim fotoğraflar samsun ile ilgili.ben siteyi uzun zamandır inceliyorum ve bir düzenin olmuş olması gerçekten çok hoşuma gidyor.büyük bir emek var ortada ve saygı duymamak elde değil.başlıklar alt başlıklar,çeşitli kategoriler bilgiye ulaşmayı hızlandırıyor.işte bende bundan dolayı eklemek istediğim fotoğrafların genel değil de ayrı bir alt başlıkta bulunmasını istiyorum.şimdi ben bu fotoğrafları samsunun ana sayfasına yükledikten sonra site tarafından bir alt başlıkla bunlar taşınabilir mi?

kemalsoylemez

10 yıl önce - Prş 10 May 2007, 12:11

Alıntı:
şimdi ben bu fotoğrafları samsunun ana sayfasına yükledikten sonra site tarafından bir alt başlıkla bunlar taşınabilir mi?

Taşınabilir.

korkud kaptanoğlu
9 yıl önce - Çrş 30 May 2007, 12:05

10 mesaj : yeni konu başlığı açabilme

nasıl açılabileceği konusunda yardımcı olabilirmisiniz ?

bülent dizdar

9 yıl önce - Çrş 30 May 2007, 12:16

Alıntı:
nasıl açılabileceği konusunda yardımcı olabilirmisiniz ?

Bence, önce Site Kurallarını ve wowTURKEY : Soru Cevap başlığını tekrar okuyunuz.

Yeni başlık açma butonu aşağıda gösterilmiştir.

korkud kaptanoğlu
9 yıl önce - Çrş 30 May 2007, 12:18
Yeni konu başlığı açaılması hk.

İlgileriniz için teşekkür ediyorum. Site kurallarına  uymak istiyorum.Bir hata yapmamak için aşırı titizliğimi bağışlayın. saygılar.

ahmet darıcı
9 yıl önce - Pzr 02 Eyl 2007, 17:45
ilk mesajım

siteye daha yeni üye oldum. ilk mesajım. iyi bir site memleket özleme çekenler için güzel resimler ver. bir nebze özlem giderdim.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123456 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET