Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı

Hangi dondurma markası terciniz?
ÜLKER GOLF
19.0%
 19.0%  [56]
PANDA
6.1%
 6.1%  [18]
ALGİDA
62.4%
 62.4%  [184]
DİĞER
12.5%
 12.5%  [37]
Toplam Oy : 295

turgutharun

7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 11:48

Hazır gıda setöründe dondurma olarak tercihim Algida olmakla birlikte Ülker Golf 'deki gelişmeleri ve yeni çıkardığı değişik tataları da merekla takip etmekteyim.Yerli firma olan Ülker Golf bu piyasa daha çok yayılır ve kendini geliştirirse terci,him tabiki Ülker olacaktır.Burda şunuda unutmamak gerekirki Algida her ne kadar yabancı kökenli bir kuruluş olsada bu gün Çorlu Halkının geçim kaynağı Algida Fabrikasıdır.

Fahriye
7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 11:49

Ben Antalya'nın sıcağında diğerlerinden daha geç eriyen ve daha çok serinleten Maraş dondurmasını tercih ediyorum. M.Kasapoğlu caddesinde Ünlüoğlu Baklavaları'nda yapılan Maraş dondurması güzel. Antalya'nın yanık dondurmasından henüz bir kez yedim. İlginç bir tat. Sütün dibi tutturularak yapıldığından, yanık süt kokuyor. Değişik bir aroma lezzeti almak isteyenler için tavsiye edilir.
Algida'nın dondurmaları, özellikle Magnum çeşitleri aşırı tatlı. Yedikten sonra insanı bayıyor..yapış yapış olmamalı dondurma, amacına uygun olmalı ve serinletmeli!

hakan_0403
7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 12:11

valla benim için dondurma farketmez ama en çok panda yerim

erhan01
7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 12:15

algida ve panda ürün kalitesi yönünden  aynı ama ceşitlilik olarak algida göze ve damaga hitap ediyor bence  algida çıkar.

U. Eren Bağcı

7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 12:41

Genel olarak hep Ülker GIDA. A.Ş.  ı tercih ederim. %100 Türk. TSK ya ilk yardımı ÜLKER GIDA A.Ş.  yaptı. Ama dondurma olarak ALGIDA benim favorim.

neşetyıldız

7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 12:42

Aslında arakadaşlar en önemli dondurmamızı unutup,başkalarının dondurmasını oyluyoruz,tamam oylayalım ama Maraş dondurma markalarınıda ekleyelim.MADO ve EDO gibi kaliteli markalarımızıda ekleyebiliriz.Hakiki dondurma Maraş kim ne derse desin,katkısız keçi sütü,kekik ,orkide ve sahlepten yapılan sakız dondurmadır.

ahmet.ersungur
7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 12:45

esas dondurma sahlep ile yapılan maraş dondurmaları,ötekiler sanki ilacımsı gibi tat veriyor damakta .Favorim hakiki maraş dondurması

RUKİYE DEĞERLİ
7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 12:49
HEM YERLİ, HEM BAŞARILI

Algida gerçekten çok güzel bir dondurma , ama diğer tarafda kaliteli, güvenli ve yerli malı olan bir ürün var.Benim tercihim Ülker Golf. %50 yabancı sermayeli olduğundan bahsedilmiş, inanın bende bilmiyorum, ama %100 yabancı olmasından daha iyidir emin olun

En son RUKİYE DEĞERLİ tarafından Cmt 26 May 2007, 12:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

:BARIŞ:

7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 12:51

Bende Panda ve Algida 'yı tercih ederim.

En çok bunlarda bedava çıkıyor    

mustafatek
7 yıl önce - Cmt 26 May 2007, 12:53

Alıntı:
%50 yabancı sermayeli olduğundan bahsedilmiş, inanın bende bilmiyorum, ama %100 yabancı olmasında daha iyidir emin olun

Algida ve Panda en az Golf dondurma kadar Türk'tür. Aksi yanlıştır.

En son mustafatek tarafından Cmt 26 May 2007, 13:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET