Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Murat Çetinalp

2 yıl önce - Çrş 06 May 2015, 00:08
Artvin - Ardanuç - Cehennem Deresi Kanyonu

(+)

Murat Çetinalp

2 yıl önce - Cmt 16 May 2015, 23:12

(+)

Ahmed Akay

2 yıl önce - Pzr 17 May 2015, 16:06

Murat, google'den baktım, kanyonun girişi Ardanuç-Artvin yolu üzeri, doğru mu? Kanyon içi parkur nasıl? Kolay mı, zor mu? Bilgilendirirsen sevinirim.

talha58
2 yıl önce - Pzr 17 May 2015, 16:16

Ben de geçen sene güzergah hakkında bilgim olmadığı için gidememiştim. Bu bilgiler çok önemli oluyor gerçekten.

Murat Çetinalp

2 yıl önce - Pzr 17 May 2015, 16:35

Alıntı:
Murat, google'den baktım, kanyonun girişi Ardanuç-Artvin yolu üzeri, doğru mu? Kanyon içi parkur nasıl? Kolay mı, zor mu? Bilgilendirirsen sevinirim.

Artvin - Ardanuç yolu üzerinde burası Ardanuç'a 5 km geride. Yağmurlu bir günde gitmemenizi tavsiye ederim. Kanyonun içi dar ve kaygan, iyi bir ayakkabıyla gitmenizi tavsiye ederim. Çok büyük bir kanyon değil ama dar bir yerin içinden yukarı doğru tırmanma sonucu çıkılıyor. En üst yere çıkıldığında küçük bir düzlük ve magaralar mevcut. Magaralara çıkmak biraz cesaret işi ben çıktım. ( Ayakkabınızın tırmanya iyi olması gerekiyor.) Magara deliklerinde kartal yuvalarının olduğu söylenmişti ama ben göremedim.

Detaylı bilgi için: http://drummerlizard.com/cehennem-deresi-kanyonu-ardanuc/

Mehmet DK

2 yıl önce - Pzr 24 May 2015, 17:49

Alıntı:

Bu soru yüzünden bende merak ettim bu Kanyonu. Bu eklediğim video ( Gerçi Murat güzel bir link paylaşmış sağolsun ) çok güzel bir fon müziği ile sunulmuş. Hem bilgi edineceksiniz, hem de parkuru ( benim gibi ilk kez ) canlı görmüş olacaksınız.. Dilerim, faydalı ve hoşunuza gitmiş olur..

Murat Çetinalp

1 yıl önce - Prş 10 Mar 2016, 00:33

Murat Çetinalp

1 yıl önce - Pzr 03 Tem 2016, 18:44

Artvin Valiliği tarafından hazırlanan Ardanuç Cehennem Deresi Kanyonu Dron Çekimi görüntüleri ..

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET