Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Atilla DÜNDAR
11 yıl önce - Cum 18 May 2007, 17:20
Başlıklarda Fotoğrafların Paylaşımı


Değerli Üyeler;

Ankara bölümündeki fotoğraflarla tanıtım ve paylaşımında bulunduğumuz başlıklarda fotoğrafların haricinde içeriği ve anlamı olmayan bazı mesajların gönderildiğini sizlerde takip etmektesiniz. Paylaşıma sunduğumuz ve en önemlisi emek harcayarak çektiğimiz fotoğraflarımızın başlıklar içerisinde aralarına bu tür mesajların karışması  özen gösterdiğimiz düzenin ve seviyenin kaybolmasına sebep olmaktadır. İnceleyen ve fayda sağlayan herkesin zevkle takip etmesine olanak sağlamak adına, eğer yorumlama gereksinimi duyulan başlıkların olduğuna inanıyorsanız, bu başlık konularını Ankara Haberler ve Sohbet bölümünde yeni ve aynı isimde başlık/lar açarak bilgi ve katkı sağlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda da fotoğrafıyla birlikte takip ve inceleme fırsatı yaratabilmek için de yorumlarınızın altında ilgili fotoğrafların linklerini vererek daha geniş bir kullanım yaratmış olacaksınız.

Yüklenen fotoğraflarla ilgili merak uyandıran elbette bazı konular olacaktır. Bu durumda sitemizin çok kolay kullanımı olan "özel mesaj" gönderme ve alma imkânını alışkanlığa dönüştürmek, konuların daha düzenli ve seviyeli bir şekilde zenginleştirilmesine imkân sağlayacaktır. Diğer önemli gördüğümüz bir konu da, başlıklarda lütfen kendi çektiğimiz fotoğrafların kullanılmasına, başka sitelerden alıntı yapılan veya kopyalanan fotoğrafların kullanılmamasına, kullanılacak olduğunda da lütfen kaynağının belirtilmesine özen göstermemizdir.

Kısa bir süre içerisinde bu tür başlık mesajları kapsamlı bir temizlikten geçirilecek olup, bunun sonrasında bu tür fotoğrafların haricindeki anlam ve içeriği olmayan mesaj yazılmasına müsaade edilmeyecektir. Bu doğrultudaki amacımıza tüm üyelerimizin sahip çıkacağına inanıyoruz.


ANA SAYFA -> ANKARA