Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
« önceki   123456 ... 151617   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
TurkerH

7 yıl önce - Pts 02 Nis 2007, 00:54
ic hatlar terminali

Adnan Menderes Havaalanı eski dış hatlar terminali, iç hatlar teminali olarak hizmet vermek üzere tadilatı yapılıyor.
Fotograflar 01.Nisan.2007

(+)

(+)

(+)

TurkerH

7 yıl önce - Cum 06 Nis 2007, 19:41
Adnan Menderes Havaalanı'ndan

(+)

(+)

(+)

(+)

muratmaca

7 yıl önce - Sal 17 Nis 2007, 16:42
Dış Hatlar - Geliş

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

TurkerH

7 yıl önce - Pts 30 Nis 2007, 01:01

(+)

Armağan Örki
7 yıl önce - Sal 01 May 2007, 16:57

(+)

Fotoğrafın güzelleştirilmesinde katkısı olan Metin Abi'ye teşekkürler...

evrim35
7 yıl önce - Cmt 05 May 2007, 12:35

Adnan Menderes Havaalanı eskiden dış hatlar olarak kullanılan, 15 mayıstan itibaren iç hatlar terminali olarak hizmet verecek binanın yolca geliş kısmı açılmış. Tek bir kare fotoğraf çekebildim.

(+)

Kemal Bayır
7 yıl önce - Prş 10 May 2007, 12:37

Adnan Menderes Havaalanı'nın eskiden dış hatlar olarak kullanılan bölümü
ciddi bir şekilde elden geçirilmiş olarak ( ısıya duyarlı gözlerle otomatik
olarak devreye girecek yağmurlama yangın söndürme sistemi gibi..),
İç Hatlar Terminali olarak bu gün öğle sonrası yapılacak törenle hizmete girecektir.

Tunc_Izmir
7 yıl önce - Prş 10 May 2007, 16:22
Havalimanı Geliş Katı

Adnan Menderes Havalimanı'nda şu anda eski dış hatlar geliş salonu, iç hatlar geliş katı olarak kullanılıyor. Ne var ki, iki adet bagaj bandı bu salonda çok yetersiz kalıyor. Tadilattan sonra bu sorunun çözüleceğini umuyorduk ama hala iki adet bagaj bandı var ve bu sayı aynı anda 3-4 uçağa hizmet verilmesi gereken saatlerde çok yetersiz kalıyor. Acaba bugün bütün açılış yapıldığı zaman bu sorun çözülmüş olacak mı? Yeni bir geliş salonu var mı? Bilgisi olan var ise lütfen paylaşsın.

Teşekkürler

TurkerH

7 yıl önce - Cum 11 May 2007, 01:59
ic hatlar terminali

10 Mayıs 2007, tadilatı biten iç hatlar teminalimiz hizmete girmiştir.

(+)

(+)

EnderYıldırım
7 yıl önce - Cum 11 May 2007, 11:51

Havalimanının içi güzel yalnız, dışı için aynı ifadeyi kullanamıyorum. Bence İzmir, bu dış görüntüyü hakketmiyor. Hele ki, yanında bululan, son derece modern yeni dış hatlara entegre olacağını düşünürsek. Sonuçta havalimanı bir bütün. Dışı çok daha güzel yenilenebilirdi. Hem özelleştirme sayesinde yapılıyor hem de düşük kalite ortaya çıkıyor. Sözüm TAV' a değil, en iyi şekilde yenilediklerine inanıyorum ama modern bir görünüme sahip olmalıydı.
 Aslında gene tekrarlamak istiyorum. Bence İzmir' e ayrı bir dış hatlar yapmak hataydı. Tıpkı Ankara' da olduğu gibi tamamen bir havalimanı yapılmalıydı. İyi düşünülmeden hareket edildiği kanaatindeyim. Expo gibi dev bir olaya ev sahipliğine aday olan bir yere, böyle yarım bir havalimanı olmamalıydı.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Ege