Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Farid
9 yıl önce - Çrş 16 Tem 2008, 01:17

Qardashim vusal ruzgar ! sene demek isteyirem ki, fikirlerin sehvdir.
Hal-hazirda Azerbaijanda genclerin 2-3% bele işler göre biler.Indi orduya inam ve münasibet başqadir sen dediyin 10 il bundan evvede qaldi.

Sadece serhedd bölgesinde xidmet etmek istemiyenler var.ona gore diger yerlere gediller.
ama xidmet xidmetdir!Yerin ferqi yoxdur!
Sabah inshallah muharibe bashlasa meydan bizimdir!

vusal ruzgar
9 yıl önce - Çrş 16 Tem 2008, 10:40

farid kardesim, zaten onemli olanda serhet bolgesidir,diger yerlerde herkes yapar askerligi,ama serhed bolgesine kimse gitmiyor,benim dediklerim 10 yil once degil simdinin fikirlesmeleridir,sende biliyorsun bunlari,elbette kabul etmek zor ama ikimizde farkindayiz.

Senin usuncen farkli olabilir,o zaman helal olsun sana gardasim,keske herkes senin gibi dusunse ama malesef herkes senin gibi dusunmuyor.Allah komeginiz olsun

Farid
9 yıl önce - Çrş 16 Tem 2008, 20:28

Sen dediyinden bele çixirki serhedde qulluq eden yoxdu. amma her çağiriş 20-30 esker gelir.Yeni ne qeder lazimsa o qeder gelir Demek olarki her günde atişma olur.

vusal ruzgar
9 yıl önce - Cum 18 Tem 2008, 10:52

arkadasim,8 milyonluk azerbaycanda cepheye gonullu giden ,yuregiyle giden en fazla 50 erkek vardir,gerisi kaciyor,eeeeeee bunu ikimizde ve butun azeri halkida biliyor daha ne konusuyorsun ki.

taman sen gidersin bazi arkadaslarinda gider ama cogunluk gitmek istemiyor ,ve gitmiyor,durum budur.her gun atisma olmuyor,ermeniler ates ediyor sizde bazen karsilik veriyorsunuz,ve cok tehlikeli bir durumda artik kalmadi ama ona ragmen gitmiyorlar,birak cephe bolgesini baska bolgeyi,askerlik yapmak istemiyorlar,farid kardesim,bunu kabul etmek benim icin bile cok zor ve kotu ama ikimizde biliyorum ki durum budur,boyle olmasini hec kim istemz ama boyle.gonul isterdiki baska cur olsun,gonlum seninle kardes.

Sir Pasha
8 yıl önce - Prş 12 Şub 2009, 06:04

ben 5 ildir azerbaycanda yasayiram ve cox teessufki vusal duz deyir hele indi hardasa heckim getmir pulu veren esqerlikten azad tutulur! bunda gunahkar kimdi? 17-18 yasli cavanlarmi yoxsa savunma nazirliyimi? Bunu yaxsi fikirlesmek lazim!

gökhan_adige
8 yıl önce - Prş 12 Şub 2009, 13:53

Öncelikle Azeri kardeşelre selam ederim.Azerbaycan'da yaklaşık 2 ay kaldım ve ilk gittiğim zaman Azerbaycan'ı dost kardeş olarak görüyordum ama oraya gittikten sonra o insanların Türkiye'ye bakış açısını öğrendikten sonra birden soğudum Azerbaycan'dan konumuz bu değil Ermenistan meselesine gelecek olursak kısa bir araştırma yaptım nette ve eğer Türkiye o zaman müdahelde bulunmasaydı Azerbaycan'ın şuanda yarısı Ermenistanda olacakmış.
Ermenistan meselesine gelirsek malesef bu küresel dünya düzeninde her ülke kendi menfatlerini gözetmek zorunda Azerbaycan kendi menfaatini düşünerek Kıbrısı tanımamakta Türkiye'de kendi menfaatini düşünerek Ermenistan'a pek müdahale edememektedir ama birileri adımı atmalı Amerika,Azerbaycan ile Türkiye'nin birlik içinde olmasını istemediği için Azerbaycan hükümetine baskı kuruyor bence Azerbaycan hükümeti ilk başta yapacağı işleri Türkiye'ye sorup danışmalı yoksa iki ülke git gide birbirinden uzaklaşacaktır

Metin Dağıstanlı
8 yıl önce - Sal 21 Nis 2009, 00:30

Azerbaycan Rusya ile ilişkilerini geliştirme yönünde adım attığı için pek uzak olmayan bir dönemde CIA ve ülkemizdeki işbirlikçiler,bu ülkede büyük karışıklıklar, suikastler düzenlerse şaşırmayalım

Hakan ERTÜRK

8 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2009, 13:03

Azeri gardaşlarımıza bu başlıktan selam ve sevgilerimi sunuyorum.
Allah onları korusun ve yüceltsin.
Her zaman Türk milletinin kalbi ve gönlü sizinle birliktedir.
Hüküm verenlerin attığı adımlara bakarak umutsuzluğa,ayrılığa düşmeyelim.
Bir gün gelecek bugünler de sona erecek,her devrin sonu olduğu gibi bu devran da bitecek ve biz sizlere olan mahcubiyetimizi telafi edeceğiz.
Allah yardımcınız olsun.

Misafir 08d

1 yıl önce - Sal 17 May 2016, 19:38

Tesekurler!Azerbaycana aid boyle bir yazi yapmişsın

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET