Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
giray
12 yıl önce - Çrş 14 Arl 2005, 16:51
Proje Bankası (Büyükşehire proje önerin)

Alıntı:
Proje Bankası

Ankara Büyükşehir Belediyesi vatandaşlardan, gençlerden gelen proje fikirlerini ve taleplerini değerlendirmek üzere Proje Bankası Birimini hayata geçirdi.  
Proje Bankası adı altında çalışmaya başlayan birim Bilgi İşlem ve Proje Üretim Daire Başkanlığı altında yapılandırıldı.
Vatandaşlar, gençler her türlü proje fikirlerinizi taleplerinizi Proje Sorumlusu Sn.Murat DOĞRU’YA iletebilirsiniz.
mdproje@ankara-bel.gov.tr

Ne kadar değerlendiriler ne kadar değerlendirmezler bilmiyorum ama aklınızda güzel fikirler varsa önerin belki olur ya dikkate alırlar. Ben hıdırlık tepeye (hani şu dev uçağın yapılaması planlanan tepe) gecekonduların yıkılmasından sonra tekrar konut yapılması yerine, tepenin sadece ormanlık bir alan olmasını en üstüne piknik alanları yapılmasını ve buraya sadece yapılacak bir teleferikle (İzmirdeki gibi) ulaşılmasını önerdim.
İzmirdeki teleferik.

serkancirak
12 yıl önce - Cum 16 Arl 2005, 09:13

cumhuriyet kulesinin yapımı ne aşamada büyükşehirden bunu ögrenmek isiyorum

serkancirak
12 yıl önce - Cum 16 Arl 2005, 09:19

anlamlı bir başlık Ankara'nın ne gibi eksiklikleri var bunları tartışabilir fikir alışverişinde bulunabiliriz.

serkanen

12 yıl önce - Cum 16 Arl 2005, 23:06

gercekten tebrik ediyorum büyüksehir belediyesini cok güzel bir uygulama örnek teskil etmeli diger belediyelere

hakan0670
10 yıl önce - Sal 08 May 2007, 12:15

Ankara forum, burda bahsi var ama başka hiçbir sitede rastlayamadım. MDC tarafından yapılan ankara için çok büyük bir yatırım bence. Hele seçildiği yer bakımından düşünürsek o bölge böyle bir yatırımı hiç bir zaman göremezdi. Ankara bir fırsat yakaladı bölge olarak daha çok. Ama bakıyorum bizim belediyelerde tık yok hele keçiören belediyesi, belediyenin çevresinden başka bir yatırım düşünmüyor. Büyük şehirde gene ufak tefek yollar bakımından bi çalışma var. Ama asıl çalışması gereken belediye ne duruyo bunu anlamıyorum. Fikri olan bilgisi olan arkadaşlarımdan yorum bekliyorum.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet