Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Burak Yılmaz.
8 yıl önce - Cmt 01 May 2010, 14:27
Kilis'te Şehidimizden Dolayı Tüm Eğlenceler İptal Edildi


Alıntı:
Kilis Valisi Turhan Ayvaz, Tunceli'nin Nazimiye ilçesi Sarıyayla Jandarma Karakolu'na teröristlerce düzenlenen saldırıda Karakol Komutanı Jandarma Başçavuş Hasan Özüberk'in şehit olması nedeniyle memleketi Kilis'te bugün yapılması planlanan 1 Mayıs kutlamaları ve tüm eğlence programlarının iptal edildiğini bildirdi.
Vali Ayvaz, Jandarma Alay Komutanı Albay Mehmet Kadan ile birlikte şehidin Nedim Ökmen Mahallesi Çiçekli Sokak'ta oturan ailesini ziyaret ederek, başsağlığı diledi.
Ayvaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Tunceli'de Karakol Komutanı Jandarma Başçavuş Hasan Özüberk'in şehit olmasından dolayı Kilis'te bugün yapılması planlanan tüm etkinliklerin, 1 Mayıs kutlamalarının, düğünler ve tüm eğlence programlarının iptal edildiğini söyledi.
Duyarlılıklarından dolayı tüm sendikalara ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür eden Vali Ayvaz, “Vilayet olarak da bütün programlarımızı iptal ettik. Acımız büyük. Demokratik açılım sürecinde yapılan bu saldırı, demokrasiye sıkılmış bir kurşundur. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet ve şehit ailelerimize baş sağlığı dilerim. Bu hainler, hiçbir zaman emellerine ulaşamayacaklardır” dedi.http://www.hurriyet.com.tr/gundem/14587416.asp?gid=373
Yeter artık anaların ağlaması , çocukların babasız kalmasına hep son olsun diyoruz ama bu terör denen lanet bitmeden devam ediyor.Tüm Türkiyemizin ve Kilis'imizin başı sağolsun.


0345 özer er

8 yıl önce - Cmt 01 May 2010, 15:02

ŞEHİDİMİZE ALLAHTAN RAHMET,KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAGLIGI DİLERİM.
yine vatan sagolsun diyecegiz ama bunun hesabını verecek kimseyide bulamayacagız,yine siyasiler sırf şov için cenaze törenine gelecek yumruk yemek için ,protesto için sonrada şehit cenazesi üzerinden siyaset yapmayın diyecek başbakan.yapmayın gelmeyin cenazelere hiçbir siyasinin,komutanın oglu şehit olmuyor çünkü ALLAHU TEALA onlara bu mevkiyi onlara vermiyor.


A.Mehmet
8 yıl önce - Cmt 01 May 2010, 16:00

Alıntı:
Yeter artık anaların ağlaması , çocukların babasız kalmasına hep son olsun diyoruz ama bu terör denen lanet bitmeden devam ediyor.Tüm Türkiyemizin ve Kilis'imizin başı sağolsun.

Ankara,Istanbul ve Izmir,in o maglum luks ilce ve semtlerinden bir tane bile sehit haberi gelmemesi tesaduf olamaz. Birileri resmen gariban halki ENAYI yerine koyuyor.Millet olarak uyanip bu gidisata dur demedikce bunun sonu asla gelmez.Ayhan
8 yıl önce - Cmt 01 May 2010, 18:21

Alıntı:
Ankara,Istanbul ve Izmir,in o maglum luks ilce ve semtlerinden bir tane bile sehit haberi gelmemesi tesaduf olamaz.


O bahsettiğiniz yerlerde eğitim seviyesi yüksek üniversite mezunları fazla... Kısa dönem yaptıkları için genelde doğudaki birliklere gönderilmiyor... Sistemin yanlışlığından bahsetmek yerine, burada yaşayan kişilere laf söylemek çok yanlış...

Kilis'i kutlarım, 4 şehit vermişiz ama diğer şehirlerde millet eğleniyor, neyse ki gürültü patırtısız bir bayram oldu. Demek ki isteyince oluyormuş...


akpınarli
2 yıl önce - Cum 06 May 2016, 09:32

Bu kadar duyarlı şehre karşı diğer şehirlerdeki vatandaşlarımız ne kadar duyarlı ?

(Özkan)

2 yıl önce - Cum 06 May 2016, 09:34

Alıntı:
Bu kadar duyarlı şehre karşı diğer şehirlerdeki vatandaşlarımız ne kadar duyarlı ?


Merak etmeyin kardeşim dualarımız sizler ile kahraman insanlarcevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET