Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
MEHMET DURAN

9 yıl önce - Pts 17 Ksm 2008, 14:44
Isparta'ya Buz Pateni Pisti Yapılıyor


Isparta Belediyesi, 'buz pateni pisti' projesinin ihalesini yaptı. Bir yıl içinde tamamlanması beklenen projenin yapımına bir ay içinde başlanacağı bildirildi. Belediye, buz pistinde kaymasını öğrenenleri bir seferliğine ücretsiz Davraz Kayak Merkezi tesislerinden yararlandıracak.

Kaynak: Cihan Haber


kürşat dede

9 yıl önce - Pts 17 Ksm 2008, 17:27

"Ayranı yok içmeye ..."diye başlayan bir atasözsümüz vardır hani,tam buraya göre.Sakın yanlış anlaşılmasın söylediklerim ama Isparta'da 349 okulun sadece 26 sında spor salonu varken ( internetten edindiğim bilgidir) ,yüzme havuzu olarak kullanılan tek bir havuz varken,buz pateni gibi hem masraflı ve hem de herkesin gidemeyeceği bir yatırımın yapılmasını kabullenemiyorum. Özentiden ve işbilmezlikten başka bir şey değil bence,buz pateni pisti yerine bir kaç okula daha spor salonu yapılabilir, bu nasıl belediyecilik anlayışı anlamıyorum. Bu milletin kaynakları daha doğru yerlerde kullanılmalı.Buz pateni de elbette yapılır ama hani derler ya şeyi şeyine denk olur da ondan sonra yapılır. Eğer yapılırsa tek kelimeyle yazık olur.

Misafir 644

2 yıl önce - Pts 18 Nis 2016, 16:51

Keşke zamanında yapılsaymış.bu kadar öğrencinin olduğu bir şehirde hem buz hokeyi hem de buz pateni için kulüpler kurulurdu.Davraz gibi kış sporları için imkanı olan bir şehirde,buz pateni salonu tamamlayıcı bir güç olurdu.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET