Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 110
s.ayten

9 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 20:29

Son eklenen fotoğraflara girdiğimizde o konunun ilk başlangıcı gözüküyor. Sayfalar son eklenenden başa doğru düzenlense daha iyi olur.

sipahi
9 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 20:36

Alıntı:
kişinin mesajının üstüne "Alıntı" butonu koymak pratik olabilirdi. önceden tartışıldı mı bilmiyorum bu arada.

alıntı bütonu çok kötüye kullanıldığı için kaldırılmıştı, biryerlerde yazıyordu ama nerde bilmiyorum... belkide bu başlıktaki önceki mesajlardadır. aslında sorular sorulmadan tüm başlığı okumak soru işaretlerini aydınlatacaktır.

Alıntı:
Okuduğunuz gibi denetçimiz Selahattin tarafından "otobüs fotoğrafları silindi" yazıyor.

Benim önerim de şöyle;

"otobüs fotoğrafları silindi" yerine mesaj komple silinse, fazla yer kaplamasa, boş mesajlar değerli wowTURKEY sayfalarını kirletmese daha iyi olmaz mıydı ?

Mesaj silinerek, mesajı yazan üye özelden uyarılsa daha iyi oluru bence.

mesajı silmek daha iyi gözüksede Selahattin'in yaptığı uygulama daha mantıklı, yeni yüklenceklerin ne gibi akibete uğrayacağına örnek teşkil eder.

herkesi uyaracak ne yazık ki denetçilerimizin zaman lüksü yoktur.

Alıntı:
Son eklenen fotoğraflara girdiğimizde o konunun ilk başlangıcı gözüküyor. Sayfalar son eklenenden başa doğru düzenlense daha iyi olur.

sayfalarda "eskiden-yeniye" veya "yeniden-eskiye" diye seçenekler var, en altta, kendimiz ayarlayabiliriz.

Fırat
9 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 21:01

Kırmızı ok'un gittiği ve altı çizili butona basarsanız son mesajları görebilirsiniz..

Selahattin
9 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 21:33

Alıntı:
Önce mesajı okuyalım

Okuduğunuz gibi denetçimiz Selahattin tarafından "otobüs fotoğrafları silindi" yazıyor.

Benim önerim de şöyle;

"otobüs fotoğrafları silindi" yerine mesaj komple silinse, fazla yer kaplamasa, boş mesajlar değerli wowTURKEY sayfalarını kirletmese daha iyi olmaz mıydı ?

Mesaj silinerek, mesajı yazan üye özelden uyarılsa daha iyi oluru bence.

Saygılarımla..

Gerçi Mehmet Abim açıklama yapmış ama ben de değineyim.

Evet mesajın başlığı kendimizi tanıtalım başlığı  ama gel gör ki orada otobüs fotoğrafları var Direk silsem  o arkadaş belki yine tekrardan yükleyecek.Hadi özel mesaj attım görmedi.Çünkü yeni üyelerimiz ilk başta atılan mesajları kolayca göremedikleri oluyor.Ve da başka üyelere örnek teşkil etmesi amacıyla yazdım.Korkmayın o kadar mesaj siteyi kirletmez.

Erhan Aydoğdu
9 yıl önce - Çrş 25 Nis 2007, 00:29

Selamlar...
Kendi yazmış olduğumuz eski mesajlarımızın üzerindeki "değiştir" butonu işe yaramadığından kaldırılmasını talep ediyorum.Tamam 24 saat içinde belki değiştirmek istediğimiz bölüm veya bölümler olabilir  ama 24 saat sonra otomatik olarak kalksa/kaldırılsa daha iyi olmazmı.Eski mesajlarımızın üzerinde işe yaramadan durmaları biraz görüntü kirliliği gibi durmakta.Tabi kendi açımızdan.İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler...
Saygılarımla...

Osman Yavuz
9 yıl önce - Çrş 25 Nis 2007, 02:27

Selamlar,
Bu konu daha once konusuldu mu tam bilemiyorum, biraz bakindim ve konusulmadigini gordum, eger sozu gecmis ise affola.

Bir kac gun once yeni bir fotograf makinasi almak icin arastirmalara baktim, ve sitede muhtesem fotograflar ceken uyelerin kameralarini gormek icin bakindim. Bir folder var, bir cok kisinin kamerasini bahsettigi.

Fakat, keske diye icimden gecti;
Keske;
Uyelerin kisisel bilgileri kisminda bir de sahip olduklari fotograf makinelerinin isimlerini de yazabilecekleri bir bolum olsaydi.
Biz de merak edenler olarak uyenin adina bastigimiz zaman cikan uye bilgileri penceresinde, belki "meslek, ilgi alanlari" kisminin altinda bir tane daha eklenmis "fotograf makinasi" diye dize olsa idi, orda uyenin kullandigi makinayi da en hizli sekilde gorebilme imkanina erisebilseydik.

Bu konu tartisildiysa affola.
Velakin hic bahsedilmediyse umarim onerim hakkinda dusunulur.

Burç

9 yıl önce - Çrş 25 Nis 2007, 08:51

bu devamlı önerilen bir konu.

Ancak gene de tipik cevabı vereyim :
birinci olarak bir kişinin fotoğraf makinesine bakarak çektiği fotoğrafların
hangi makine ile çekildiğini anlayamazsınız. Senelerce siteye fotoğraf yükleyip,
sonra yeni makine alan çok üye var. Yanıltıcı olur.

Ayrıca asıl hata, güzel fotoğrafları olan kişinin makinesinden almak olur.
Nitekim bu işin makine ile ilgisi yok. Dijital makineler icat edilmeden önce de
güzel fotoğraflar çekenler vardı, en pahalı ve en son model fotoğraf makinesi
ile de çok iğrenç fotoğraflar çekmek mümkündür.

Yani kimsenin "fotoğrafları güzel" diye gidip onun fotoğraf makinesinden almayın.
Sizin makine bozuk çıkabilir  

"Bu yemek çok güzel olmuş, tencereleriniz çok iyi olmalı" fıkrasını hatırlatayım.

Gene de kendiniz hakkında bilgi vermek isterseniz, kendinize bir kişisel sayfa açıp tüm fotoğraf makinelerinizin markalarını listeleyebilirsiniz. Merak edenler öğrenebilir.

Mustafa Çetinkaya
9 yıl önce - Çrş 25 Nis 2007, 12:26

Merhabalar,
wowturkey'e hergün yüzlerce kişi mesaj yazıyor. Bu mesajları takip etmek tabi bazen çok zor oluyor. Bazende zaten takip edemiyoruz.
Bazı sitelerde sıkça gördüğümüz ve bazılarımızın kullandığı RSS (Real Simple Syndication), site içeriğini dağıtmak için geliştirilmiş  (Extensible Markup Language) tabanlı bir veri sunuş programı foruma akuple edilerek foruma gün içinde giremesekte konuları takip edebiliriz. RSS yada XLM servislerinin siteye akuple işlemi belki çok zahmetli bir iş olabilir fakat yapılırsa forumu gün içinde takip edemeyenler en azından neler olup bittiği hakkında bilgisi olabilir.  

çağatay uzunal
9 yıl önce - Prş 26 Nis 2007, 13:06

WOWTURKEY CEZA YÖNETMELİĞİ VE CEZA SÜRELERİ

Sarı Kart ; İKAZ ( Başlık  Kirliliği )
Sarı Kart ; 2 Gün Men ( Seviyesiz Cevap Vermek, Alay Etmek)
Sarı Kart ; 5 Gün Men ( Milli ve İnanç Duygularını rencide etmek, WowTurkey 'in yasak adettiği fiilleri işlemek)

Kırmızı Kart ; 7 Gün Men ( Kişiyi rencide edebilecek Her Türlü Hakaret )
Kırmızı Kart ; İhraç ( Her Türlü Küfür )

Tekerrür ; Cezalar 2 Kat Olarak Uygulanır Ve Tekrarı Halinde Wowturkey  ile İlişiğinin Süresiz Kesileceği Resmen İkaz Edilir

3’üncü Defa Yapılması halinde Üye Banlanır Wowturkey  Forumları ile İlişiği Süresiz kesilir.

Af Uygulaması ; Cezai Olaya Sebebiyet Veren Üye Wowturkey ’dan ve Kişiden Açık Özür Dilemesi Halinde En Ağır Kırmızı Kart Cezası verilir ve Ceza Süresi Sonucu üyeliği açılır.

Ceza yönetmeliği önerilerimdir.

yasar_gul

9 yıl önce - Prş 26 Nis 2007, 13:26

Alıntı:
Merhabalar,
wowturkey'e hergün yüzlerce kişi mesaj yazıyor. Bu mesajları takip etmek tabi bazen çok zor oluyor. Bazende zaten takip edemiyoruz.
Bazı sitelerde sıkça gördüğümüz ve bazılarımızın kullandığı RSS (Real Simple Syndication), site içeriğini dağıtmak için geliştirilmiş  (Extensible Markup Language) tabanlı bir veri sunuş programı foruma akuple edilerek foruma gün içinde giremesekte konuları takip edebiliriz. RSS yada XLM servislerinin siteye akuple işlemi belki çok zahmetli bir iş olabilir fakat yapılırsa forumu gün içinde takip edemeyenler en azından neler olup bittiği hakkında bilgisi olabilir.  

Sanırım ana Sayfanın sağ alt köşesindeki şu bölüm işimizi görüyor...

sayfa 110
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET