Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 110
s.ayten

11 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 20:29

sipahi
11 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 20:36

Alıntı:
kişinin mesajının üstüne "Alıntı" butonu koymak pratik olabilirdi. önceden tartışıldı mı bilmiyorum bu arada.

alıntı bütonu çok kötüye kullanıldığı için kaldırılmıştı, biryerlerde yazıyordu ama nerde bilmiyorum... belkide bu başlıktaki önceki mesajlardadır. aslında sorular sorulmadan tüm başlığı okumak soru işaretlerini aydınlatacaktır.

Alıntı:
Okuduğunuz gibi denetçimiz Selahattin tarafından "otobüs fotoğrafları silindi" yazıyor.

Benim önerim de şöyle;

"otobüs fotoğrafları silindi" yerine mesaj komple silinse, fazla yer kaplamasa, boş mesajlar değerli wowTURKEY sayfalarını kirletmese daha iyi olmaz mıydı ?

Mesaj silinerek, mesajı yazan üye özelden uyarılsa daha iyi oluru bence.

mesajı silmek daha iyi gözüksede Selahattin'in yaptığı uygulama daha mantıklı, yeni yüklenceklerin ne gibi akibete uğrayacağına örnek teşkil eder.

herkesi uyaracak ne yazık ki denetçilerimizin zaman lüksü yoktur.

Alıntı:
Son eklenen fotoğraflara girdiğimizde o konunun ilk başlangıcı gözüküyor. Sayfalar son eklenenden başa doğru düzenlense daha iyi olur.

sayfalarda "eskiden-yeniye" veya "yeniden-eskiye" diye seçenekler var, en altta, kendimiz ayarlayabiliriz.

Fırat
11 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 21:01

Selahattin
11 yıl önce - Pts 23 Nis 2007, 21:33

Alıntı:
Önce mesajı okuyalım

Okuduğunuz gibi denetçimiz Selahattin tarafından "otobüs fotoğrafları silindi" yazıyor.

Benim önerim de şöyle;

"otobüs fotoğrafları silindi" yerine mesaj komple silinse, fazla yer kaplamasa, boş mesajlar değerli wowTURKEY sayfalarını kirletmese daha iyi olmaz mıydı ?

Mesaj silinerek, mesajı yazan üye özelden uyarılsa daha iyi oluru bence.

Saygılarımla..

Gerçi Mehmet Abim açıklama yapmış ama ben de değineyim.

Evet mesajın başlığı kendimizi tanıtalım başlığı  ama gel gör ki orada otobüs fotoğrafları var Direk silsem  o arkadaş belki yine tekrardan yükleyecek.Hadi özel mesaj attım görmedi.Çünkü yeni üyelerimiz ilk başta atılan mesajları kolayca göremedikleri oluyor.Ve da başka üyelere örnek teşkil etmesi amacıyla yazdım.Korkmayın o kadar mesaj siteyi kirletmez.

Erhan Aydoğdu
11 yıl önce - Çrş 25 Nis 2007, 00:29

Osman Yavuz
11 yıl önce - Çrş 25 Nis 2007, 02:27

Burç

11 yıl önce - Çrş 25 Nis 2007, 08:51

Mustafa Çetinkaya

11 yıl önce - Çrş 25 Nis 2007, 12:26

çağatay uzunal
11 yıl önce - Prş 26 Nis 2007, 13:06

yasar_gul

11 yıl önce - Prş 26 Nis 2007, 13:26

Alıntı:
Merhabalar,
wowturkey'e hergün yüzlerce kişi mesaj yazıyor. Bu mesajları takip etmek tabi bazen çok zor oluyor. Bazende zaten takip edemiyoruz.
Bazı sitelerde sıkça gördüğümüz ve bazılarımızın kullandığı RSS (Real Simple Syndication), site içeriğini dağıtmak için geliştirilmiş  (Extensible Markup Language) tabanlı bir veri sunuş programı foruma akuple edilerek foruma gün içinde giremesekte konuları takip edebiliriz. RSS yada XLM servislerinin siteye akuple işlemi belki çok zahmetli bir iş olabilir fakat yapılırsa forumu gün içinde takip edemeyenler en azından neler olup bittiği hakkında bilgisi olabilir.  

Sanırım ana Sayfanın sağ alt köşesindeki şu bölüm işimizi görüyor...

sayfa 110
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET