Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Puan sistemi - Mesajlara not veriyoruz - [SİTE]
« önceki   123 ... 495051 ... 828384   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 50
Baraküda_Turgay

10 yıl önce - Sal 27 Mar 2007, 12:00

Alıntı:
Ve "(-1) aşırı müdahaleli" puanının bir an önce uygulamaya geçmesini öneriyorum

Peki buna (-)Hormonlu fotoğraf desek...  

mesutguven
10 yıl önce - Çrş 28 Mar 2007, 14:51

Yahu hangi mesajıma eksi puan verildiğini nasıl öğrenebilirim.

Burç

10 yıl önce - Çrş 28 Mar 2007, 14:56

Alıntı:
Yahu hangi mesajıma eksi puan verildiğini nasıl öğrenebilirim.

Profil sayfana gir, "puan verilen mesajları" bağlantısına tıkla...

Profil sayfana da şu yöntemlerden biri ile girebilirsin :
1) yazdığın herhangi bir mesajının altındaki "yazar kim?" düğmesine tıklayarak
2) Ana sayfada kendi isminin üstüne tıklayarak

Not: puan verildikten sonra mesajın silinmesi durumunda mesajı tabii ki göremezsiniz.
Ancak mesaj silinene kadar verilen puanları takip edebilirsiniz.

mesutguven
10 yıl önce - Cmt 31 Mar 2007, 18:02

Bence gönderilen resimlere pat diye eksi puan vermek yerine özelden mesaj gönderip nerede hata yapılmış.Resim daha iyi nasıl çekilir diye bilgi vermek daha iyi olur.

Alper Minaz
10 yıl önce - Pts 02 Nis 2007, 00:37

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=3378&a ...start=1860
Bu linkte de belirtmiştim. Bir ara böyle bir tartışma daha geçiyordu. Konu şu:

Acaba Mesajlarımıza artı verenleri göremez miyiz? Eksi verenleri görmek sıkıntı ve kaos yaratabilir ama fotoğraflara wow puanı verildiğinde kimin verdiğini görebiliyoruz artı verildiğindede görebilmeliyiz bence.[

İkinci konum şu olacak. KKTC; Türkiye Cumhuriyeti tarafından tanınan bir devlettir.
Neden kendine özel bir Anasayfa başlığı yoktur? En azından bunu hakediyor olmalı.

Öze®
10 yıl önce - Sal 03 Nis 2007, 00:35

Yeni gelen arkadaşlarımızın ilk 10 olumsuz mesajını, (+) (-) ile değerlendirme yapmadan önce özel mesajla ikaz edelim, çünkü internette oluşan forumlarla burası çok farklı  doğal olarak kuralları okumamış olabilir. Ne anlıyorsunuz (-) verince ilk önce kazanalım sonra yargılayalım.  

Sadece gördüğüm örnek bir üye, Üyenin 1. mesajı ;

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=470938#470938

Ahmet Çamlı

10 yıl önce - Sal 03 Nis 2007, 00:52

Ben yeni üyelere elimden geldiğince (-) puan vermemeye çalışıyorum. Onları kazanmak gerekir. Kendimden biliyorum. Bir çok üyeden özel mesaj yoluyla site kurallarını öğrendim. Daha doğrusu kuralların nerede yazılı olduğunu da  uyarılar sonunda öğrendim. Bence (-) puanlar verilsin ama üye de uyarılsın siteye adaptasyonu sağladığında bu (-) eksi puanları silinsin.

Tarık Aydemir

10 yıl önce - Pzr 08 Nis 2007, 00:44

Bence sitede, iyi olmayan fotoğrafları temizlemek için (-) WOW verme de olmalı. Böylece siteye yüklenen fotoğrafları temizlemek ve de belirlemek çok daha kolay olur. Mesala belli bir sayıda (-) WOW alan fotoğraflar, yapılabilirse eğer otomatik olarak silinebilir ya da denetçi arkadaşlar tarafından silinebilir.  Böylece sitede gözden kaçan iyi olamayan fotoğraflar çok çabuk belirlenmiş olabilir.

(-) puanın bu iş için yeterli olacağını sanmıyorum; çünkü bazı mesajlar çok sayıda fotoğraf içeriyor ve içlerinden sadece bir kaçı iyi olmabiliyor. İşte bu bir kaç fotoğrafı temizlemek için (-) WOW uygulaması olsa çok iyi olur diye düşünüyorum.

göçmen
10 yıl önce - Pts 09 Nis 2007, 18:13

Bir üyeye aldığı artı puanların %10 ve fazlasını siz verdiyseniz o üyeye eksi puan da veremiyorsunuz. (korkarim ki tam tersi de geçerli)  

yani 20 artı alan bir üyenin 2 mesajını begendiniz ve artı verdiniz daha önce, ama sonra eksi verilmesi gereken bir şey yaptı ve eksi vereyim dediniz ama veremiyorsunuz. Aynı şekilde daha önce aldıgı puanların  % 10 u kadar eksi vermisseniz bir üyeye, bu üyeye artı da veremiyorsunuz. Bu kota durumunda sanırım eki ve artı puanlar hesap edilmemiş.

Sanırım atlanan bir olay, düzeltilmesi yerinde olur kanımca.

Faruk Öncan

10 yıl önce - Pts 09 Nis 2007, 18:48

Kısa vadeli birçözüm önereyim,
Daha önceden vermiş olduğun artı nın bir tanesini (kotanız açılınca yerine koymak üzere) geri alırsınız bir hakkınız oluşmuş olur onuda istediğiniz fotoğrafa eksi yada artı olarak kullanabilirsiniz.

(Bu uygulamanın yapılmasındaki amaç daha çok üyenin artı yada eksilerle fikrini beyan etmesi. Tabi yeni üyelerde kota hemen doluyor.)

sayfa 50
« önceki   123 ... 495051 ... 828384   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET